0.30g Specna Arms CORE™ BBs – 1000 Adet

Stok kodu: SPE-16-021006 Kategoriler: , , Etiketler: , , , ,

Üretici : Specna Arms

 80,88

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

İyi bilininen bir Airsoft Markası olan Specna Arms, Airsoft BB lerde de kaliteden ödün vermiyor. Cilalı yüzeyleri ve iyi düzenlenmiş ağırlık dengesi isabetli atışların tekrarlanmasını garanti ediyor. Airsoft tabancalar ve AEG airsoft replika tüfekleri için uygundur. Pakette 1000 adet mevcuttur.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

0,30g Specna Arms CORE™ BB’ler – 1000 Adet

Specna Arms, üretilen replikaların yüksek kalitesi ve yenilikçiliği sayesinde airsoft pazarında iyi bilinen bir markadır. Yeni bir Specna Arms CORE™ BB serisi, bu üreticinin teklifini çok iyi bir fiyat-kalite oranına sahip mükemmel yapılmış BB’ler ile genişletiyor.

Specna Arms CORE™ BB’lerin çapı 5,95 mm’dir (+- 0,005 mm) ve BB’ler arasındaki ağırlık farkı 0,01 g’ı geçmez, bu da onları stok iç namlulu replikalar ve hassas namlularla donatılmış ayarlı replikalar için ideal kılar .

Her bir Specna Arms CORE™ BB’nin ideal şekli, atışların çok iyi bir şekilde odaklanmasını sağlar. Titiz bir kalite güvencesi ve çok parlak cila, her tür şarjörden BB’lerin sorunsuz beslenmesini ve Hop-Up sistemi ile BB’nin istikrarlı bir şekilde dönmesini garanti eder.

Specna Arms CORE™ Airsoft BB’ler ile yapılan atışların mümkün olduğunca uzak ve isabetli olması için çaba harcandı.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.