0.50g Specna Arms EDGE™ Precision BBs – 1000 Adet – Chaos Grey

Stok kodu: SPE-16-027230 Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , ,

Üretici : Specna Arms

 698,24

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Sniper ve DMR lar için tavsiye ettiğimiz bu ürün Specna Arms EDGE™ Precision BBs adı altında kaliteyi ve isabetli atışları size sunuyor. 0.50g ağırlıktaki bu BB ler iyi bilinen airsoft BB üreticilerinden BLS’nin fabrikasında üretiliyor. Mükemmel Cilalı yüzeyi yüksek isabet namluları ile uyum içerisinde çalışır. Chaos Grey renktedir.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms EDGE™ Precision BB’ler

Üretilen replikaların kalitesi ve yenilikçiliği ile tanınan Specna Arms® markası, bir başka yenilik daha sunuyor: profesyonel EDGE™ serisinden hassas BB’ler. Çok çeşitli EDGE™ BB’lerde, hassas BB’ler – Tayvanlı BLS fabrikasında gerçek uzmanlar tarafından üretilen Airsoft replikaları için en yüksek kaliteli mühimmatlardan biridir.

EDGE™ BB’lerin çapı 5,95 mm’dir (+/- 0,005 mm) ve BB’ler arasındaki ağırlık farkı 0,01 g’ı geçmez. Sonuç olarak, Specna Arms® EDGE™ BB’ler standart namlular için idealdir ve hassas namlular ile tam potansiyellerine ulaşırlar.

Üretimin son aşamasında, Specna Arms® tarafından yapılan her BB’ye özel cila dikkatlice uygulanır. Daha sonra, hassas namlularla sorunsuz bir işbirliği sağlamak için EDGE™ BB’ler özel bir sürtünme azaltıcı katmanla kaplanmıştır. Bu aynı zamanda Hop-Up buckings ile daha iyi bir işbirliği ile sonuçlanır.

Üretim süreci üzerindeki tam kontrol sayesinde üretici, görünür boşluklar veya dikişler olmadan ideal olarak küresel BB’ler elde eder. BB içindeki hava boşluğu eksikliği ile birlikte iyi dağıtılmış bir ağırlık merkezi, atışları tekrarlamanıza olanak sağlar.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.