Daniel Defense® MK18 SA-E26 EDGE™ Airsoft Replica – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Lisans : Daniel Defence®
İnşaat : metal + çelik + plastik
Uzunluk : 790-880mm
Ağırlık : 2810g
Renk : Siyah
Çıkış hızı : ~380 / ~310FPS
Dahili MOSFET GATE X-ASR

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Daniel Defense® MK18 SA-E26 EDGE™ Airsoft Replica – Siyah

Daniel Defence® MK18 SA-E26 EDGE™ Airsoft Replika

EDGE™ , piyasadaki diğer replikalarda bulunması zor olan bir dizi çözüm ve teknolojiyi birleştiren bir replika Specna Arms serisidir. Hem çok iyi harici performansa, hem de airsoft replikalarının çok yönlülüğünü artıran, ömrünü uzatan, arızaları teşhis etmeyi kolaylaştıran ve güç ayarına duyarlı hale getiren çözümlere dayanan bir seridir. Kutudan çıkar çıkmaz, herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmeyen bir replika alırsınız ancak, herhangi bir modifikasyon yapmak isterseniz bu son derece kolya olucaktır aynı zamanda önünüzde bir sürü seçenek olucaktır.

Bu airsoft replikası, Amerikan markası EMG Arms ile işbirliği içinde üretilmiştir . 2002’den beri USSOCOM’un özel siparişleri için çeşitli AR15 varyantları ve aksesuarları tedarik etme konusunda uzmanlaşmış ABD’li bir ateşli silah üreticisi olan Daniel Defence® lisanslı işaretlere sahiptir ve verdiği hissiyat oldukça gerçekcidir.

Airsoft replikalarının her bir bileşeni, her ayrıntıya dikkat edilerek yapıldı ve takıldı, ayrıca çizilmeleri önlemek için gövdeyi bitirmek için Nano Kaplama kullanıldı. Gövdede derinden oyulmuş Rock River Arms işaretleri ve ek bir hologramla onaylanan bireysel seri numarası bulunur . Herhangi bir alete ihtiyaç duymadan motora kolay ve hızlı erişim sağlayan kabzası, QD ve aparatı taktik süspansiyon için çift taraflı halkalar dikkat çeken detaylar arasında .

Namlu, susturucu veya tracer takmanız için 14 mm’lik bir CCW dişe sahiptir .

Karabina , Polonya GATE tarafından fabrikada takılan bir MOSFET X-ASR modülüne sahiptir. Bu işbirliği sonucunda GATE MOSFET sistemi MK18 replikada mükemmel bir şekilde çalışmaktadır. En yüksek kaliteli MOSFET X-ASR, replika bileşenlerin güvenliğiyle ilgilenir, tetik reaksiyonunu iyileştirir ve elektronik aksamın ve pilin ömrünü uzatır. Ayrıca entegre durum diyotları sayesinde replika içindeki temel arızaların teşhis edilmesini de sağlayacaktır.

Airsoft replikası , yüksek isabet ve tekrarlanabilir atışlar sağlayacak, stoğa monte edilmiş hassas 6.03 mm iç namluya sahiptir. Namlu ile döner hazneli Hop-up , bbs undercocking sisteminin çok hassas ve istikrarlı bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

Replika , hızlı değiştirilebilen bir yay sistemi olan ESA™ kullanır . Bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan airsoft replikalarının gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve verimli bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır – yayı değiştirmek için erişimi göstermek için matara kılavuzunu açmanız yeterlidir.

ESA sisteminin avantajı fark yaratıyor. Airsofft oyun alanlarının veya takımların kendi içinde var olan düzenlemeler ışığında, bu sistem kullanıcıya önemli olanaklar ve çok fazla özgürlük garanti eder. ESA™ sistemi , minimum sürede yay değiştirmeyi mümkün kılar . Ana yayı değiştirmeniz oyuncuların güvenliği ve performans arasında uzlaşıyı garanti eder. Böylece MK18 replikası bütün oyun senrayoları ve kurallarına uyarak kullanıcısının vazgeçemeyeceği bir airsoft oyuncağı olacaktır.

Airsoft replikalarının kalbi, güçlendirilmiş bir ORION Gearbox’tır. Kutudan çıkar çıkmaz Airsoft replikası, bir dizi yüksek kaliteli parçaya sahiptir, bu nedenle her türlü modifikasyon için hazırdır. ORION Şanzıman, yay mi M140 ile çalışmaya hazır .

Replikanın içeride aşağıdaki gibi bileşenler bulunuyor:

– Tam çelik dişli güçlendirilmiş, polimer piston
– Alüminyum, sızdırmaz nozle
– Alüminyum, çift sızdırmaz silindir kafası
– Alüminyum, yataklı çift sızdırmaz piston kafası
– Yatak yay kılavuzu
– Çelik dişli seti
– 8 mm bilyalı rulmanlar

Replika kutusunda, her biri 125 airsoft bb kapasiteli iki adet mid cap S-MAG şarjör bulunur. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir şarjördür ve polimerden yapılmıştır. Dikkat çeken ise Specna Arms logolarından oluşan özgün doku. S-mag, yüksek ROF’de bile sorunsuz airsoft bb besleme sağlar.

Set pil veya şarj cihazı içermez.

Set şunları içerir:

– Airsoft replikası
– 2 x şarjör mid cap S-MAG
– Ek yaylı ana M90
– Tamiya adaptörü
– Kullanım kılavuzu
– qC sertifikası
– GATE X-ASR™ teşhis kartı
– Dikey tutamak

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.