CM16 Raider Airsoft Replica – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : G&G

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Uzunluk : 665 / 760 mm
Ağırlık : 2240 gr
Yapılan : metal + plastik
Namlu hızı : ~400 FPS

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

CM16 Raider Airsoft Replica – Siyah

CM16 Raider Karabina Airsoft Replika

G&G tarafından yapılan CM16 Raider karabina replikası, hedefi ekonomik sayılabilecek fiyata yüksek sınıf replikalar sunmak olan Combat Machine Projesi kapsamında yapıldı. Combat Machine replikası, G&G şirketi için en yüksek, karakteristik, yapım kalitesi ve operasyon kültürü ile aynı zamanda kullanılan malzemelerin yüksek sınıfı ile kendilerini karakterize eder. Fiyatı düşürmeyi sağlayan ana etken metal gövde yerine yüksek kalite plastik gövde kullanılmasıdır. Gövdenin kendisinin fiberglas ile güçlendirilmiş plastikten yapılmış olması da önemli bir gerçektir – tıpkı el kundağı, dipçik veya neredeyse tüm plastik elemanlar gibi. Öte yandan, dış namlu, dipçik borusu, taktik sapan bağlantı noktaları, şarjör kasası ve küçük elemanların çoğu metalden yapılmıştır.

Replika siyah renkte yapılmıştır. Replika, yaklaşık 400 FPS’lik bir namlu çıkış hızı sağlayan kullanılmış M100 yayın gerçeği nedeniyle uzun ve orta mesafelerde çalışmak için mükemmeldir. Üst RIS rayı, taşıma sapının yerine herhangi bir optik nişan alma görüşünün takılmasına izin verir. Çok pozisyonlu stok, airsoft replikasının kullanıcının bireysel tercihlerine göre ayarlanmasına izin verir.

El kundağı, her biri 22 mm genişliğinde olan bir RIS ray seti ile değiştirildi ve bu, çok çeşitli ek aygıtların veya aksesuarların takılmasına olanak sağladı, örneğin: bir taktik el feneri, bir lazer hedef işaretleyici veya bir taktik tutuş vb.

Replika, 8 mm bilyalı rulmanlara sahip güçlendirilmiş bir V.2 gearbox ile donatılmıştır.

NOT: sete pil veya şarj cihazı dahil değildir.

Set şunları içerir:

– Replika
– Şarjör
– 1000 adet G&G 0.20g BB

 

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.