PER703 Phantom Extremis EMKIII-B Airsoft Replica – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : APS

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Yapılan : metal, plastik
Uzunluk : 880-965mm
Ağırlık : 2690 gr
Renk : siyah
Namlu hızı : ~ 400 FPS

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

PER703 Phantom Extremis EMKIII-B Airsoft Replica – Siyah

PER703 Phantom Extremis eMKIII-B karabina Airsoft Replika

APS’nin airsoft tüfek replikası yenilikçi bir tasarımıdır. Alıştığınız AR ergonomisinde yapısı ve giderek daha popüler hale gelen modüler M-Lok ray tertibatı bu replikayı her tip oyuncu için uygun hale getiriyor.

22 mm’lik uzun RIS rayı , çeşitli tipte optik nişangahların monte edilmesini sağlar. Set, bir dizi katlanır, mekanik çevirmeli nişangah içerir. Replika, hemen hemen tüm manipülatörlerin ve kolların çift taraflı bir konfigürasyonda kurulumu sayesinde sağ ve sol elini kullananlar için uygundur. Ek olarak replika, motorun ürettiği ve verimliliğini artıran bir şok emme sistemine sahip, kaymaz EVA astarlı tescill APS Phantom tabanca kabzasına sahiptir.

Gövde ve ön rayın çizgileri , replikaya modern ve agresif bir görünüm kazandırıyor. Gövde elemanlarında cesur bir tasarımının kullanılması, tüm yapının incelmesine izin verdi. Ön ray, rayların kullanıcının tercihlerine göre ayarlanmasına olanak sağlayan M-Lok sisteminde yapılmıştır. Replika ayrıca kullanım kolaylığı için özel, büyütülmüş bir kurma koluna sahiptir. Replika, birçok pili sığdırabileceğiniz ayarlanabilir bir RS-2 dipçiği ile donatılmıştır.

Replikanın kalbi, Yüksek Torklu motora sahip en yeni eSilver Edge serisinden hızlı yay değişimine sahip V2 dişli kutusudur . İçinde tamamen programlanabilen SDU 2.0 MOSFET vardır. Kullanıcı, ayarlarını istediği yerde ve zamanda değiştirebilir. Bunun için ek harici bir cihaza gerek yoktur. Programlamak için gearbox ön kısmının altındaki düğmeye basın . Düğmeye erişim şarjör yuvasındadır. Basılı tutulduğunda, kırmızı LED yanmalıdır. LED iki kez yanıp sönene kadar düğme basılı tutulmalıdır. Aşağıdaki beş moddan birini seçebilirsini:

Mod 1: Emniyet-Semi-Auto (fabrika ayarı)
Mod 2: Emniyet-Semi-Burst(3)
Mod 3: Emniyet-Burst(2)-Auto
Mod 4: Emniyet-Burst(3)-Auto
Mod 5: Emniyet-Burst(3)-Burst(9)

Düğmeye iki kez basmak veya pili çıkarmak, sistemi fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır.

Replika , 300 BB kapasiteli plastik bir Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Sete pil ve şarj cihazı dahil değildir!

Set şunları içerir:

– replika
– şarjör
– 2 ek tabanca kabza astarı
– 2 parça RIS rayı

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.