Rockets Professional BB 0,25G – 8000 Adet

Stok kodu: [ROC-16-005151] Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , ,

Üretici : ROCKETS

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Rockets Profesyonel BB 0,25g – 8000 adet
Cilalı yüzeyi sayesinde havada rahatca süzülen bu BB airsoft oyuncağının namlusundan çıkarke herhangi bir problem yaratmaz. Çap 5,95 mm’dir (+/- 0,01 mm) olan bu ürün üretiminde hassas ölçümler yapılmıştır bu şekilde hata payı minimuma indirilmiştir.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Rockets Professional BB 0,25G – 8000 Adet

Rockets Professional BB 0,25g (8000 adet)

Uzun zamandır beklenen, yüksek kaliteli ve yüksek hassasiyetli Rockets BB’ler. Özel bir üretim süreci sayesinde, Roketler, yerleştirilen atışların muhteşem bir doğruluğunu ve tekrarlanabilirliğini sağlar.

Üretim sonrası süreçte, Rockets BB’lerin her biri yüksek bir parlaklığa kadar dikkatlice parlatılır, BB’ler sürtünmeyi azaltan özel bir katmanla kaplanır. Bu, Hop-Up bucking ile daha iyi bir işbirliğine dönüşür.

Tamamen kontrollü bir üretim süreci, görünür dikişler veya kusurlar olmadan BB’nin mükemmel bir küreselliğini garanti eder. Topun içindeki hava odalarının olmaması ve iyi yerleştirilmiş bir denge merkezi, atışların çok iyi bir tekrarlanabilirliği ile sonuçlanır. Çap 5,95 mm’dir (+/- 0,01 mm) ve tek tek peletlerin ağırlığındaki farklılıklar 0,01 g’ı geçmez.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.