RRA SA-E04 EDGE 2.0 ™ Carbine Replica – Black

Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

SA-E04 EDGE 2.0 ™ karabina replikası – Siyah

EDGE 2.0™ serisi, Specna Arms replika ailesine tamamen yeni bir kalite getirerek, oyuncular tarafından zaten kanıtlanmış yapıya yeni işlevler ve yenilikler katıyor. Sonuç olarak, Specna Arms EDGE 2.0 ™ tüfekler, kutudan çıktığı anda olağanüstü bir yüksek düzeyde işçilik ve teknik ilerleme sunar.

EDGE 2.0™’ı önceki sürümden ayıran nedir?

– GATE ASTER ™ sistemi – Solar ™ Tetikleyici – Helyum ™ Flat Hop kauçuk – Yüksek Torklu motor – ESA2 ™ hızlı yay değiştirme sistemi

 

Replika, ateşli silah üreticisi Rock River Arms’ın tam, lisanslı işaretlerine sahiptir. Silahlar için parça ve aksesuar üreten bir Amerikan üreticisidir, ancak çoğu yüksek kaliteli AR-15 karabinadır. 1996 yılında Larson kardeşler tarafından kurulan şirket, Les Baer ortaklığıyla Colona, ​​Illinois’de bulunuyor. Bugün, RRA tüfeklerini diğerlerinin yanı sıra DEA, FBI ve ABD Marshals uyuşturucuyla mücadele dairesine bir sözleşmeyle sağlıyor.

Replikanın her bir parçası, her ayrıntıya özen gösterilerek yapıldı ve takıldı, gövdenin bitişine ek olarak, çizilmeleri önlemek için bir Nano Kaplama kaplaması kullanıldı. Gövdede derinden oyulmuş Rock River Arms işaretleri ve ek bir hologramla onaylanan ayrı bir seri numarası bulunur. Alet gerektirmeden motora kolay ve hızlı erişim sağlayan QD kabzası ve çift taraflı taktik sapan montaj halkası dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

SA-E04 saldırı tüfeği replikası, çeşitli aksesuarların (kabzalar, el fenerleri, lazer işaretçiler veya optik nişangahlar) takılmasına izin veren klasik 22 mm’lik bir RIS ön cephe ile donatılmıştır. Replikanın namlusu, 14 mm’lik bir CCW dişine monte edilmiş bir namlu cihazı ile sonlandırılmıştır. Üst RIS rayına katlanır nişangahlar yerleştirilmiştir.

Replika, 6,03 mm çapında stoğa monte edilmiş hassas bir iç namluya sahiptir, bu da ateşlenen atışların yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirliğini sağlar. Yeni tip bir döner Hop-Up odası, BB eğirme sisteminin çok hassas ve istikrarlı bir şekilde ayarlanmasını sağlayan namlu ile birlikte çalışır.

Standart Helium ™ Flat Hop kauçuğu, topun dönme stabilitesini artıracak ve atışları daha da doğru hale getirecektir.

Replika, hızlı bir yay değiştirme sistemi olan ESA2 ™ özelliğine sahiptir. Herhangi bir alet kullanmaya gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve verimli bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır – dişli kutusunu sökmeden veya sökmeden yay değiştirmeye erişimi ortaya çıkarmak için sadece stok kılavuzunu sökün .

ESA2™ sisteminin avantajları fazla tahmin edilemez. ESA2 ™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmenize ve böylece kopyanın namlu çıkış hızını oyunun alanına, ateşin etkinliği ile ateşin etkinliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde ayarlamanıza olanak tanır. kendi ve diğer oyuncuların güvenliği. Replika kutusu ayrıca, iç mekan oyunları için mükemmel olan ikinci bir M90 ana yay içerir.

ESA2™ sistemi, 007422159-0001 sayılı Avrupa Patenti kapsamındadır.

Replikanın kalbi, güçlendirilmiş bir iskelete dayanan ve ana yay serbest bırakma işleviyle donatılmış ORION dişli kutusudur. Kutudan çıkar çıkmaz kopya, yüksek bir çalışma kültürü ile karakterize edildiği ve daha fazla ayar için hazır olduğu bir dizi yüksek kaliteli parçaya sahiptir. ORION Gearbox, M140 yayları ile işbirliğine hazır. İçinde aşağıdaki gibi unsurlar var:

– tam çelik çeneli güçlendirilmiş polimer piston
– yataklı hafif, polimer, çift contalı piston kafası
– alüminyum, sızdırmaz meme
– alüminyum, çift sızdırmaz silindir kapağı
– yataklı yay kılavuzu
– çelik dişli takımı
– 8 mm bilyalı rulmanlar

Replika ayrıca güçlü neodimyum mıknatıslarla donatılmış güçlü, verimli bir Yüksek Torklu motor kullanır. Motorun 22TPA (Kol Başına Döndürme) sargısı vardır ve sette bulunanlardan daha güçlü yayları kolayca tutabilir.

ASTER ™ sistemi, iyi bilinen TITAN ™ ünitesinin küçük kardeşidir. Bu dördüncü nesil AEG kontrol sistemleri, V2 dişli kutusuyla donatılmış elektrikli kopyaların çoğu ve ayrıca zorlu ayarlamalara tabi olanlar için tasarlanmıştır. ASTER ™, cazip bir fiyata maksimum güvenilirlik elde etmenizi sağlayacaktır. Bu sistem, son derece uygun bir fiyat-performans oranı ile karakterize edilir.

ASTER™ sistemi sayesinde, kontakları 250’ye kadar tetik hassasiyeti ayarı sunan yenilikçi optik sensörlerle donatılmış gelişmiş bir kontrolör ile değiştirerek replikayı iyileştirebilirsiniz. Tetiğe hızlı tepki verme ve diğer birçok faydalı işlev, airsoft savaş alanında avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Akıllı sigorta, ters akü bağlantısıyla bile aküyü, motoru ve kontrol cihazını korur. Bu özellik, optik sensörlerle birlikte ASTER™’i bugün piyasadaki en dayanıklı drop-in çip haline getiriyor.

ASTER ™ size yeni olanaklar sunar:

– pilin ters polaritesine karşı koruma
– Han

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.