Specna Arms RRA SA-E08 EDGE™ Carbine Replica

Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

RRA SA-E08 EDGE™ Karabina Çoğaltma
EDGE™, piyasadaki diğer replikalarda bulunması zor bir dizi çözüm ve teknolojiyi birleştiren Specna Arms’ın bir replika serisidir. Dış tasarımın çok iyi işçiliğine vurgu yapan, replikanın çok yönlülüğünü artıran, ömrünü uzatan, arıza teşhisini basitleştiren ve ayrıca güç ayarı olasılığını kolaylaştıran çözümler sunan bir seridir. Kutudan çıkar çıkmaz herhangi bir değişiklik gerektirmeyen bir kopya alırsınız, ancak gerekirse – bunlar son derece basit olacaktır.
Replika, ateşli silah üreticisi Rock River Arms’ın eksiksiz, lisanslı işaretlerini içerir. Ateşli silah parçaları ve aksesuarları üreticisidir, ancak hepsinden önemlisi, yüksek kaliteli AR-15 karabina üreticisidir. Şirket, 1996 yılında Larson kardeşler tarafından Les Baer ile işbirliği içinde kurulmuştur ve merkezi Colona, ​​Illinois’dedir. Bugün, RRA, bir sözleşme kapsamında AR-15 karabinalarını narkotik karşıtı DEA ajansına, FBI’ya veya ABD Marshals’a tedarik ediyor.
Replikanın her bir parçası, her ayrıntı için büyük bir özenle yapılmış ve yerleştirilmiştir. Ayrıca gövde, çizilmeleri önleyen Nano Kaplama kaplamaya sahiptir. Gövde ayrıca derinden oyulmuş Rock River Arms işaretlerinin yanı sıra ek bir hologram tarafından daha da doğrulanan bireysel bir seri numarasına sahiptir. Dikkate değer ayrıntılar arasında, alet kullanmadan motora kolay ve hızlı erişim sağlayan QD tabanca kabzası ve çift taraflı taktik sapan dönüşü de yer alıyor.
SA-E08 karabina kopyası, çeşitli taktik aksesuarlar için bir montaj görevi görebilecek KEYMOD mm montaj sisteminde bir el koruması ile donatılmıştır: el fenerleri, kulplar, lazer nişangahları ve optik nişangahlar. Set içerisinde 3 adet montaj rayı bulunmaktadır. Uzun, üst ray, açılır demir manzaralara sahiptir. Namlu, 14 mm CCW diş üzerinde standart bir namlu tertibatına sahiptir.
Karabina, Polonya GATE tarafından fabrikada takılan bir MOSFET X-ASR modülüne sahiptir. Polonyalı bir üretici ile airsoft replikalarıyla tanınan bir fabrika arasında eşi görülmemiş bir işbirliği. En yüksek kaliteli MOSFET X-ASR, replika bileşenlerin güvenliğiyle ilgilenir, tetik reaksiyonunu iyileştirir ve elektronik aksamın ve pilin ömrünü uzatır. Ayrıca entegre durum diyotları sayesinde replika içindeki temel arızaların teşhis edilmesini de sağlayacaktır.
Replika, ateşlenen atışların yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirliğini sağlayan 6,03 mm çapında bir dahili hassas namluya sahiptir. Namlu, BB dönüşünün çok hassas ve istikrarlı bir şekilde ayarlanmasına izin veren yeni tip bir Hop-Up döner oda ile birlikte çalışır.
Replika, bir ESA™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür – tek gereken kaldırmaktır. Dişli kutusunu dışarı çekmeye veya sökmeye gerek kalmadan çıkarılabilmesi için yaya erişim sağlamak için stok kaydırıcısı.

ESA™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Çeşitli gruplar içindeki mevcut iç düzenlemeler ışığında, sistem Kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve bol özgürlük sağlar. ESA™ sistemi, minimum bir süre ile ana yayı değiştirmek için izin verir, böylece oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını, ateşin etkinliği ile Kullanıcının güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde özelleştirmek için izin verir. kendisi ve diğer katılımcılar. Kutunun içinde, replika ile birlikte, iç mekan operasyonları için mükemmel olan başka bir M90 ana yay bulunur.
Replikanın kalbi, güçlendirilmiş bir çerçeveye dayanan ve ana yay serbest bırakma işleviyle donatılmış ORION dişli kutusundan oluşur. Replika, kutudan çıkar çıkmaz bir dizi yüksek kaliteli parçaya sahiptir, bu da onu güvenilirliği ve daha fazla ayar için hazır olması için karakteristik hale getirir. ORION şanzıman, M140 yayları ile işbirliğine hazır. İçeride, aşağıdaki gibi unsurlar vardır:
– tam çelik çeneli güçlendirilmiş polimer piston
– alüminyum, hava sızdırmaz meme
– alüminyum, çift hava sızdırmaz silindir kapağı
– alüminyum, çift hava sızdırmaz yataklı piston kafası
– yatağa monteli yaylı kızak
– çelik dişli takımı
– 8 mm bilyalı rulmanlar
Kutu, replika dışında, her biri 125 BB kapasiteli iki Mid-Cap S-MAG dergisi içerir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer dergisidir. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.
Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.
Set şunları içerir:
– replika
– 2 x S-MAG Mid-Cap dergisi
– ek M90 ana yay
– Kullanım kılavuzu
– sertifika
– GATE X-ASR teşhis kartı
– dikey kavrama

Rock River Arms® lisansı
• Malzeme: ZnAl + çelik + polimer
• Uzunluk: 650 – 735 mm
• Ağırlık: 2435 gr
• Siyah renk
• Namlu Hızı: ~380 / ~310 FPS
• Dahili MOSFET GATE X-ASR
• İmalat

 

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.