Specna Arms SA-B05 ONE™carbine Replica – BLACK

Stok kodu: Yok Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , , ,

Üretici : Specna Arms

 5.276,89

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

KUTU İÇERİĞİ

– replica
– magazine
– fixed iron sights
– additional main spring

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

SA-B05 Assault Rifle AEG Airsoft Replika

Specna Arms’ın SA-B05 saldırı tüfeği replikası, büyük ölçüde tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır ve replikanın en savunmasız noktalarında çelik elemanlarla güçlendirilmiştir (çelik elemanlar – tüm vidalar, pimler ve taktik sapan fırdöndüleri). Hem pili depolayan SF stoğu hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Replikada RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya, boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra bir toz kaplama işlemiyle uygulandı. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar.

Replikanın parçaları çok iyi hizalanmış – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticiler tarafından replikalarda fark edilebilecek bir şekilde, kopya aynı zamanda mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Bu, replikae ideal bir manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. replikanın gövdesinde, yay değişimi süreci kelimenin tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Tüm Avrupa’da, replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem Kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve bol özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmeye izin verir, böylece  kullanıcı için ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızı ile oyun oynamasına olanak sağlar.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve bunun sonucunda replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca 8 mm bilyalı rulmanları ve ara parçalar üzerine yerleştirilmiş çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici kullanılarak güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı vardır. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır.

Yükseltilmiş sürüm, aşağıdakiler gibi bir dizi yeni, güçlendirilmiş parçaya sahiptir:

– güçlendirilmiş çelik dişli seti
– çelik yay kılavuzu
– hafif, polimer piston
– alüminyum sıkılmış piston kafası
– metal silindir kafası
– sıkılmış, metal nozul

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm’lik bir sol dişe dayalıdır.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir cıvata yakalama mekanizmasına sahiptir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap  Airsoft şarjör ile birlikte gelir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.