Specna Arms SA-C04 CORE™ Karabina Airsoft Replika – Siyah

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

SA-C04 CORE™ CARBİNE REPLİKA sitemizde satışta olan bir başka fiyat/performans ürünüdür. ESA hızlı yay değişim sistemi ile herhangi bir servis hizmetine ihtiyaç duymadan kolayca FPS adaptasyonu yapmaya imkan vermektedir. İçerisinde standart olarak 380FPS veren yay bulunmaktadır ve kutudan cıkan M90 yay ile 310FPS ye düşürmek mümkündür. İçerisindeki parça kombinasyonu M140 yay kullanmaya müsade etmektedir.
💯 Type 0 Silindir
💯 Çelik circuit breaker
💯 Polimer piston üstü çelik dişler
💯 8mm rulmanlar
💯 Rotary hop-up
💯 Çelik dişliler

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-C04 CORE™ Karabina Airsoft Replika – Siyah

SA-C04 CORE™ Karabina Çoğaltma

Specna Arms, piyasaya yeni bir kalite getiren olağanüstü bir replika serisi olan CORE™ ürün serisini sunarak müşterilerin beklentilerini karşılar. Yenilikçi yay değiştirme sistemi ve yüksek kaliteli malzemelerle birlikte cazip fiyatı, bu replikayı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli airsoft oyuncuları için uygun hale getiriyor.

Alıcı, kundak sürgüsü ve pili tutan bir SF stoğu ve tabanca kabzası naylonla güçlendirilmiş polimerden yapılmıştır. Namlu, RIS el koruması, flaş gizleyici, büyütülmüş şarj kolu ve taktik sapan fırdöndüleri gibi kalan bileşenler metalden yapılmıştır (çelikten yapılan parçalar arasında vidalar, pimler, kabuk çıkarma penceresi ve sahte cıvata taşıyıcısı bulunur). Alıcı üzerinde işaretler ve bir seri numarası bulunur.

Kopyanın parçaları birbirine çok iyi oturur ve Kullanıcı, alt ve üst alıcı arasında herhangi bir gevşek nokta yaşamaz. Hafif bir polimer alıcının kullanılması, ağırlığın azalmasına izin verdi, bu da onu dinamik oyunlar veya uzun ömürlü mil-sim’ler için çok uygun hale getirdi. Dahası, fiberglas takviyesi alıcıyı polimer ve metal alıcılardan daha dayanıklı hale getirir.

Replika, bir ESA™ Hızlı Yay Değişim Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür – tek gereken kaldırmaktır. Dişli kutusunu dışarı çekmeye veya sökmeye gerek kalmadan çıkarılabilmesi için yaya erişim sağlamak için stok kaydırıcısı.

ESA™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Çeşitli gruplar içindeki mevcut iç düzenlemeler ışığında, sistem Kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve bol özgürlük garanti eder. ESA™ sistemi, minimum bir süre ile ana yayı değiştirmek için izin verir, böylece oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını, ateşin etkinliği ile kullanıcının kendisi için güvenlik arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde kişiselleştirir. yanı sıra diğer katılımcılar.

Kopya, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~380 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve bunun sonucunda kopyayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya olanak tanıyan bir M90 yayı içerir.

Şanzıman, 8 mm kaymalı yataklar ve bunlara dayalı olarak yivli çelik dişliler içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir. Polikarbonat polimer pistondan yapılmış bir ışık, dayanıklılığını artırmak için tam çelik bir şeritle donatılmıştır. Ayrıca, bir 0 tipi silindir ve bir çelik devre kesicinin yanı sıra hassas bir döner Hop-Up odası uygulandı. Parçaların dayanıklılığı, M140 yaylarla işbirliğine izin verir.

Özenle yapılmış döner tip Hop-Up odası, yüksek kaliteli 6,03 hassas namluya mükemmel uyum sağlar. Hassas namlu kullanımı, replikanın menzili ve doğruluğu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS el koruması ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, optoelektronik nişan alma cihazlarıyla çarpışmayan, yukarı kaldırılabilen bir arka görüş özelliğine sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına olanak tanıyan 14 mm’lik sol yönlü dişe dayanır.

Set, 380 BB’ye kadar kapasiteye sahip bir S-MAG Hi-Cap dergisi içerir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer dergisidir. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.