SA-C10 CORE™ Carbine Replica – Black

Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

SA-C10 CORE™ Karabina Çoğaltma

Specna Arms, piyasaya yeni bir kalite getiren olağanüstü bir replika serisi olan CORE™ ürün serisini sunarak müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. Yenilikçi bir yay değiştirme sistemi ile birlikte cazip bir fiyat ve yüksek kaliteli malzemeler, bu kopyayı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli airsoft oyuncuları için uygun hale getiriyor.

Alıcı, kundak sürgüsü ve pili tutan SF kundak ile tabanca kabzası naylon fiber takviyeli polimerden yapılmıştır. Namlu, RIS handguard, flaş gizleyici, büyütülmüş şarj kolu ve taktik sapan fırdöndüler gibi kalan bileşenler metalden yapılmıştır (çelikten yapılan parçalar vidaları, pimleri, mermi fırlatma penceresi ve sahte cıvata taşıyıcısını içerir). Alıcı üzerinde işaretler ve bir seri numarası bulunur.

Replikanın parçaları çok iyi hizalanmıştır ve Kullanıcı, alt ve üst alıcı arasında herhangi bir gevşek nokta yaşamayacaktır. Hafif bir polimer alıcının kullanılması, ağırlığın azalmasına izin verdi, bu da onu dinamik oyunlar veya uzun ömürlü mil-sim’ler için çok uygun hale getirdi. Dahası, fiberglas takviyesi alıcıyı polimer ve metal alıcılardan daha dayanıklı hale getirir.

Replika, bir ESA™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür – tek gereken kaldırmaktır. Dişli kutusunu dışarı çekmeye veya sökmeye gerek kalmadan çıkarılabilmesi için yaya erişim sağlamak için stok kaydırıcısı.

ESA™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Çeşitli gruplar içindeki mevcut iç düzenlemeler ışığında, sistem Kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve bol özgürlük garanti eder. ESA™ sistemi, minimum bir süre ile ana yayı değiştirmek için izin verir, böylece oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını, ateşin etkinliği ile Kullanıcının güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde özelleştirmek için izin verir. kendisi ve diğer katılımcılar.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~380 FPS’lik bir temel namlu çıkış hızı nedeniyle, kopya orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak kopyayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Şanzıman, 8 mm kaymalı yatakların yanı sıra bunlara dayalı şimli çelik dişliler içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir. Polikarbonat polimer pistondan yapılmış bir ışık, dayanıklılığını artırmak için tam çelik şerit ile donatılmıştır. Ayrıca, 0 tipi bir silindir ve bir çelik devre kesici ile hassas bir döner Hop-Up odası uygulandı. Parçaların dayanıklılığı, M140 yaylarla işbirliğine izin verir.

Hassas olarak yapılmış döner tip Hop-Up odası, yüksek kaliteli 6,03 hassas namluya mükemmel uyum sağlar. Hassas namlu kullanımı, replikanın menzili ve doğruluğu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, optoelektronik nişan alma cihazlarıyla çarpışmayan, yukarı kaldırılabilen bir arka görüş özelliğine sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm’lik bir solak dişe dayanmaktadır.

Set, 380 BB’ye kadar kapasiteye sahip bir S-MAG Hi-Cap dergisi içerir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer dergisidir. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Set şunları içerir:

– replika
– S-MAG yüksek kapaklı dergi
– flip-up manzaraları seti
– RIS ray kapakları
– ön kavrama
– ek M90 ana yay
– Kullanım kılavuzu
– QC sertifikası

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.