SA-C19 CORE™ Daniel Defense® Airsoft Replica – Yarım Tan

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Daniel Defense lisanslı bir airsoft replikasıdır. MK18 seven oyuncular için tavsiye ettiğimiz bir üründür. Her türlü senaryoya uyabilen bu airsoft replikası, fiyat performans canavarıdır.

Set şunları içerir:
– Replika
– S-MAG high-cap şarjör
– Demir nişangahlar
– Ek ana yay M90
– Kullanım klavuzu
– QC sertifikası
– EMG / Daniel Defence sertifikası
Özellikleri:
Uzunluk: 700 – 780 mm
• Ağırlık: 2460 g
• Renk: Yarı Tan
• Malzeme: Metal, naylon elyaf takviyeli polimer
• Namlu Hızı: ~380 / ~310 FPS
• Hızlı Yay Değiştirme Sistemi
• 6,03 mm Hassas Namlu

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

SA-C19 CORE™ Daniel Defense® Airsoft Replica – Yarım Tan

Daniel Defense® MK18 SA-C19 CORE™ Karabina Replika
Specna Arms, piyasaya yeni bir kalite getiren olağanüstü bir replika serisi olan CORE™ ürün serisini sunarak müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. Yenilikçi yay değiştirme sistemi ve yüksek kaliteli malzemelerle birlikte cazip fiyat, bu replikayı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli airsoft oyuncuları için uygun hale getiriyor.
Replika EMG Arms markası ile iş birliği içinde üretilmiştir. USSOCOM’un özel talepleri üzerine AR15 ve aksesuarlarının üretimi sağlama konusunda uzmanlaşmış ABD’li bir ateşli silah üreticisi olan Daniel Defence®’nin lisanslı işaretleri kazımıştır.

Gövdesi naylon fiber takviyeli polimerden yapılmıştır. Namlu, RIS handguard, flaş gizleyici, gibi kalan bileşenler metalden yapılmıştır.
Replikanın parçaları dikkatlice seçilmiştir ve hafif polimer gövdenin kullanılması, ağırlığın azalmasına izin veriyor, bu da onu dinamik oyunlar veya uzun ömürlü mil-sim’ler için çok uygun hale getiriyor.
Replika, bir ESA™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemine sahiptir.
ESA™ sistemi sayesinde her türlü airsoft oyunu ortamına ve kuralına hızlıca adapte olmak mümkündür.
Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~380 FPS’lik bir temel namlu çıkış hızı nedeniyle, bu airsoft tüfeği orta menzilde mücadele  için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak airsoft tüfeğini yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.
Şanzıman, 8 mm kaymalı yatakların yanı sıra bunlara dayalı bilyalı çelik dişliler içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir.  Ayrıca, 0 tipi bir silindir, bir çelik devre kesici ve hassas ayarlanabilen bir Hop-Up sistemine sahiptir.. Parçaların dayanıklılığı, M140 yaylarla işbirliğine izin verir.
Özenle yapılmış 6.03 mm çapında yüksek kaliteli hassas bir namlu ile muhteşem isabet oranına sahiptir. Hassas bir namlunun kullanılması, replikanın menzilini ve isabetini artırır. Yüksek kaliteli 6 mm BB’ler kullanmayı unutmamalısınız.
SA-C19 karabina kopyası, bir RIS 22 mm el koruması ile donatılmıştır. Namlu, 14 mm CCW diş üzerinde standart bir namlu tertibatına sahiptir. Çoğaltmanın tepesinde, yukarı kaldırılabilen demir nişangahlar bulunur.
Set, 380 BB’ye kadar kapasiteye sahip bir S-MAG Hi-Cap şarjörü içerir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer şarjördür. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir.

S-mag, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.
Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

 

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.