Specna Arms SA-H07 ONE™ Carbine – Replica

Stok kodu: Yok Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , , ,

Üretici : Specna Arms

 6.947,64

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-H07 ONE™ CARBİNE, CQB için dizayn edilmiş olan bu replika aynı zamanda 430FPS namlu çıkış hızı ile kullanıcısını uzun mesafeli atışlarda üzmez. Kutu içeriğinde bulunan M90 yay ile 310FPS ye düşürmek mümkün. Aluminyum gövdesi mükemmel ağırlık dengesi ve dayanıklılık sağlar. Hızlı yay değişim özelliği sayesinde oyun alanında değişen senaryolara uyum sağlamaya olanak verir.
💯 Mock AN/PEQ pil koymak için
💯 8mm çelik rulmanlar
💯 Type 2 silindir
💯 Çelik Breaker
💯 Çelik thread wheels
💯 300BB high cap şarjör

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-H07 Airsoft Replika Tüfek

Specna Arms’ın SA-H01 karabina replikası, büyük ölçüde tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır ve replikanın en savunmasız noktalarında çelik elemanlarla güçlendirilmiştir (çelik elemanlar – tüm vidalar, pimler ve taktik sapan fırdöndüleri). Hem stok pedi hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Replikanın alıcısı ve RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra bir toz kaplama işlemiyle uygulandı. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar. Alıcı, üretici işaretlerini taşır.

Replikanın parçaları çok iyi hizalanmış – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticiler tarafından kopyalarda fark edilebilecek bir şekilde, kopya aynı zamanda mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Bu, replikanın neredeyse ideal bir manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, vites kutusu çıkarıldıktan sonra bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. replikanın gövdesinde, yay değişimi süreci kelimenin tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Tüm Avrupa’da, replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem Kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve bol özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmeye izin verir, böylece ateşin etkinliği ve Kullanıcı için güvenlik arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirin kendisi ve diğer katılımcılar.

Kopya, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~430 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve bunun sonucunda replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca 8 mm bilyalı rulmanları ve ara parçalar üzerine yerleştirilmiş çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici kullanılarak güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı vardır. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır.

Replika, bir üst RIS 22 mm ray, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına olanak tanıyan 14 mm’lik sol elle kullanılan bir dişe dayanmaktadır.
Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir cıvata yakalama mekanizmasına sahiptir.

07 versiyonu, slaytlara monte edilmiş katlanabilir bir stoka sahiptir ve bu, kopyanın uzunluğunu önemli ölçüde azaltarak onu CQB savaşı için ideal bir araç haline getirir. Ancak bu, sete dahil olan pilin, kopyanın önündeki sahte bir AN/PEQ görüş kasasına hareketini zorlar. Kopyanın tutacağı, RIS rayı konumunun Kullanıcı tercihlerine göre bireysel olarak uyarlanmasına izin veren M-Lok sistemli bir RIS rayına sahiptir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjör ile birlikte gelir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.