Specna Arms CNC Alüminyum Piston Kafası

Üretici : Specna Arms

 499,40

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms CNC Alüminyum Piston Kafası, CNC teknolojisi kullanılarak yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır ve hareket halindeyken yayın sıkışmasını önlemek için bir bilyeli yatak düzeneği ile desteklenmiştir.

Özellikleri

  • Malzeme : Alüminyum
  • Renk : Mavi
  • Ağırlık : 10gr
  • Üretici : Specna Arms

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms CNC Alüminyum Piston Kafası

Specna Arms CNC Alüminyum Piston Kafası, CNC makineleri tarafından üretilen alüminyum malzemeden yapılmıştır ve AEG airsoft tüfeklerinizin tetik hareketi esnasında gearbox içerisinde bulunan silindirin içinde oluşan hava sızıntısının minimuma indirilmesini sağlar. Bu özellik sayesinde AEG airsoft tüfekleriniz daha verimli bir şekilde çalışır. Yatağın kullanılması, namlu çıkış hızının sabit kalmasını sağlamak için yayın çökmesinin önüne geçer. Hızlı ve keskin tepkisiyle size çok yönlü ve dayanıklı bir performans sunar. Specna Arms CNC Alüminyum Piston Kafası, Gearbox v2 / Gearbox v3 versiyonlarına uyumu ile profesyonel kullanıcılar için ideal bir seçenektir.

Specna Arms, airsoft oyuncularına yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmak için geliştirilmiştir. Uzun süredir airsoft savaş araçlarının geliştirilmesinde aktif olan Specna Arms, kanıtlanmış ve aşırı koşullarda test edilmiş ürünleri sunmayı hedeflemektedir.

Her ürüne uyum sağlayan yapısı ile airsoft ürünlerinizi tamir edin ve yepyeni bir performansa kavuşturun.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...