Specna Arms Mikro Anahtar Kablolama Gearbox V2 QD (Arka)

Üretici : Specna Arms

 567,36

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms Mikro Anahtar Kablolama Gearbox V2 QD, Pil ve Gearbox arasında sağlıklı elektrik transferi için tasarlanmıştır.

Marka: Specna Arms
Model: Mikro Anahtar Kablolama Gearbox V2 QD (Arka)
Ağırlık: 500g

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms Mikro Anahtar Kablolama Gearbox V2 QD (Arka)

Specna Arms, Mikro Anahtar Kablolama Gearbox V2 QD (Arka) ile airsoft sahasını fethediyor! Bu ürün, sahip olduğu özellikler ve sağladığı performans ile airsoft oyuncularının dikkatini çekiyor. Üretilmiş olduğu alüminyum malzeme ile hem hafifliği hem de dayanıklılığı bir arada sunuyor. Bu sayede oyuncuların oyun esnasında daha az yorgunluk hissetmelerini sağlarken, aynı zamanda ürünün uzun ömürlü olmasını garantiliyor.

Ürün, bir mikro anahtarın montajında lehimleme zamanından tasarruf etmeniz için önceden kablolanmış uygun bir yedek parçadır. Gümüş kaplamalıdır ve maksimum ana akımı göğüsleyebilecek yapıda güçlendirilmiştir. Bu parça, motorunuz için kürek konektörlerine giden kablolara sahip mikro anahtar tetik kutusu ve piliniz için bir mini tamiya konektörü içerir. Bu set, V2 dişli kutusuna sahip, arkadan pili olan modellerle uyumludur ve takmak için dişli kutusunun sökülmesini gerektirir.

Web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemiz ile Specna Arms Mikro Anahtar Kablolama Gearbox V2 QD (Arka)’ya uyumlu birçok aksesuar ve ekipman bulabilirsiniz. Armorion.com, airsoft deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanız için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bir arada sunar.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...