Specna Arms SA-C17 CORE Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Tüfeği
• Malzeme: Plastik +Çinko + Çelik
• Uzunluk: 655-735mm
• Ağırlık: 2280g
• Namlu Hızı: ~380 / ~310 FPS
• ESA™ hızlı yay değiştirme sistemi
• 6,03 mm Hassas Namlu

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-C17 CORE Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için, hava hızı replika pazarına yeni bir kalite getiren benzersiz bir replika serisi olan CORE ™ serisini sunar. Yenilikçi bir hızlı yay değiştirme sistemi, kutudan çıkar çıkmaz harika performans ve yüksek kaliteli bileşenlerle birlikte uygun fiyat, bu seriyi hem yeni başlayanlar hem de deneyimli airsoft oyuncuları için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Replikanın özelliklerinden biri, hızlı bir yay değiştirme sistemi olan ESA ™. Sistem, alet kullanımına gerek kalmadan replikanın gücünün oyun alanındaki gereksinimlere göre hızlı ve verimli bir şekilde ayarlanmasını sağlar – dişli kutusunu sökmek veya sökmek zorunda kalmadan yaya erişimi ortaya çıkarmak için sadece stok kılavuzunu sökün .
ESA™ sisteminin avantajları göz ardı edilemez. Airsoft ortamlarında var olan düzenlemeler ışığında, bu sistem kullanıcıya önemli miktarda olanak ve çok fazla özgürlük garanti etmektedir. ESA ™ sistemi, ana yayı çok az veya hiç çaba harcamadan hızlı bir şekilde değiştirmenize ve böylece replikanın namlu çıkış hızını oyun düzenleyicisinin gereksinimlerine göre ayarlamanıza olanak tanır. Bu, atışlarınızın etkinliği ile kendi güvenliğiniz ve diğer oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti eder.
Replika, LiPo ve LiFe pillerle çalışmak üzere tamamen uygundur. Fabrikada takılan ana yay tarafından garanti edilen ~ 380 FPS’lik temel namlu çıkış hızı sayesinde, replika orta menzilli operasyonlar için mükemmeldir. Set ayrıca, ilk namlu çıkış hızını ~ 310 FPS’ye düşürmenize izin veren bir M90 yayı içerir, bu da onu kısa mesafelerde veya binaların içinde çalışmak için mükemmel bir şekilde uyarlanmış replika haline getirir.

gearbox 8 mm kaymalı yataklara ve üzerlerine çelik dişlilere sahiptir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenir. Polikarbonat plastikten yapılmış hafif bir piston, dayanıklılığını artıran tam çelik itici plaka ile donatılmıştır. Replika, çelik bir kesme koluna ve hassas bir döner Hop-Up odasına sahiptir. Bileşenlerin dayanıklılığı, M140 yaylarının kullanılmasına izin verir.
Hassas bir şekilde yapılmış Döner Hop-Up odası, 6,03 mm çapında yüksek kaliteli hassas bir namlu ile mükemmel uyum sağlar. Hassas bir namlunun kullanılması, replikanın menzili ve doğruluğu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Yüksek kaliteli 6mm BB’ler kullanmayı unutmamalısınız.

Replika, Strike Industries lisansı altında üretilen bir ön M-LOK rayı ile donatılmıştır. Replika ayrıca Specna Arms tarafından tasarlanan en yeni M-Lok açılı kavrama ile birlikte gelir. Kaydırmaz dokulu geri çekilebilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu operatörün vücut tipine ve tercihlerine göre ayarlamak mümkündür. Standart flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm’lik bir sol diş üzerine monte edilmiştir.

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Ek M90 ana yay
– Kullanım kılavuzu
– QC sertifikası

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.