Specna Arms SA-X01 EDGE 2.0 SMG Airsoft Tüteği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , , , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-X01 EDGE 2.0 SMG Airsoft Tüteği – Siyah

Malzeme : ZnAl + çelik + plastik
Uzunluk : 690-595mm
Ağırlık : 2280g
İlk Çıkış Hızı : ~ 360/~ 310FPS
Dahili GATE ASTER™ çipi
Renk: Siyah

 

 

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-X01 EDGE 2.0 SMG Airsoft Tüteği – Siyah

Specna Arms SA-X01 EDGE 2.0 SMG Airsoft Tüteği – Siyah

EDGE ™, şu anda piyasadaki diğer kopyalarda bulunması zor bir dizi yenilikçi çözüm ve teknolojiyi birleştiren bir Specna Arms kopyaları serisidir. Seri, çok iyi bir dış yapıya, kopyanın çok yönlülüğünü, uzun ömürlülüğünü artıran, arıza teşhisinReplika kutusunda, her biri 125 airsoft bb kapasiteli iki adet mid-cap S-MAG şarjör bulunur. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir şarjördür ve polimerden yapılmıştır. S-mag, yüksek ROF’de bile sorunsuz airsoft bb besleme sağlar.

X Serisi , Specna Arms’ın AR-15 tabanlı hafif makineli tüfek replikalarının yaygın eğilimine verdiği yanıttır. Kompakt boyutu ve üst düzey işçiliği nedeniyle replika, CQB oyunları için mükemmel bir seçimdir. Ek olarak, replika, keskin nişancı veya bir LMG operatörü için bir yan silah olarak etkili bir şekilde kullanılabilir.

Replika, ayarlanabilir bir PDW stoğu ile donatılmış olarak gelir . PDW stoğu, airsoft tüfeğinin kompakt ve ergonomik özelliklerini koruduğu için uygun bir çözümdür. SA-X01, bir ön RIS rayı ile donatılmış olarak gelir. Namlu, standart bir alev gizleyici ile tamamlanmıştır. Üst RIS rayına katlanabilir demir nişangahlar yerleştirildi.

Replika, atışların mükemmel doğruluğunu ve kesinliğini sağlayacak 6,03 mm çapında dahili hassas namluya sahiptir. Yeni tip döner Hop-Up hazne , BB’nin hassasiyetinin ve doğruluğunun daha hassas ve istikrarlı bir şekilde ayarlanmasını sağlayan hassas namlu ile uyumludur.

Replikaya takılan Helium ™ Flat Hop bucking, BB’lerin stabilitesini artıracak ve atışları daha da doğru hale getirecek.

ESA sisteminin avantajı fark yaratıyor. Airsofft oyun alanlarının veya takımların kendi içinde var olan düzenlemeler ışığında, bu sistem kullanıcıya önemli olanaklar ve çok fazla özgürlük garanti eder. ESA™ sistemi , minimum sürede yay değiştirmeyi mümkün kılar. Ana yayı değiştirmeniz oyuncuların güvenliği ve performans arasında uzlaşıyı garanti eder.

Airsoft replikalarının kalbi, güçlendirilmiş bir ORION Gearbox’tır. Kutudan çıkar çıkmaz Airsoft replikası, bir dizi yüksek kaliteli parçaya sahiptir, bu nedenle her türlü modifikasyon için hazırdır. ORION Şanzıman, yay mi M140 ile çalışmaya hazırdır.

Replikanın içerisinde aşağıdaki bileşenler mevcuttur:
– Tam çelik dişli güçlendirilmiş, polimer piston
– Alüminyum, sızdırmaz nozle
– Alüminyum, çift sızdırmaz silindir kafası
– Alüminyum, yataklı çift sızdırmaz piston kafası
– Yatak yay kılavuzu
– Çelik dişli seti
– 8 mm bilyalı rulmanlar

Replika aynı zamanda güçlü neodimyum mıknatıslarla donatılmış güçlü ve verimli bir Yüksek Torklu motor kullanır . Motorun 22TPA (Kol Başına Dönüş) sargısı vardır ve sete dahil olanlardan daha güçlü yayları kolayca işleyebilir.

ASTER ™ sistemi, iyi bilinen TITAN™ ünitesinin küçük kardeşidir. Bu dördüncü nesil AEG kontrol sistemleri, yoğun şekilde ayarlanmış olanlar da dahil olmak üzere V2 vites kutusuyla donatılmış elektrikli replikaların çoğu için tasarlanmıştır. ASTER ™, uygun bir fiyata maksimum güvenilirlik elde etmenizi sağlayacaktır. Bu sistem, son derece uygun bir fiyat-performans oranı ile karakterize edilir.

ASTER™ sistemi sayesinde kontakları 250 adede kadar tetikleme hassasiyeti ayarı sunan yenilikçi optik sensörlerle donatılmış gelişmiş bir denetleyiciyle değiştirerek kopyayı iyileştirebilirsiniz. Tetiğe hızlı yanıt ve diğer birçok yararlı işlev, airsoft savaş alanında avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Akıllı bir elektrik sigortası, ters akü bağlantısında bile aküyü, motoru ve kontrolörü korur. Optik sensörlerle birleşen bu özellik, ASTER™’yi bugün piyasadaki en dayanıklı yerleşik çip haline getiriyor.

ASTER ™ yeni olanaklar açar:

– pilin ters polaritesine karşı koruma

– yenilikçi optik sensörler

– 250 tetik hassasiyeti ayarı

– replikanın tetikleyicisini veya GATE Control Station uygulamasını kullanarak yapılandırma imkanı

– kolay sistem programlaması için dahili RGB LED

– makul bir fiyata birinci sınıf işlevsellik

EDGE 2.0 ™ replika serisi, ASTER ™ sisteminin sensörleriyle mükemmel şekilde çalışan ve benzeri görülmemiş hassasiyet ve kesinlik sunan Solar ™ Tetikleyici adı verilen özel bir tetikleyiciye sahiptir . Yeni Specna Arms tetikleyici, Gate Quantum Trigger ™’dan lisanslanmıştır.

Not! ASTER ™ sisteminin bazı işlevleri, USB Bağlantısı (dahil değildir – ayrıca satın alınır) gerektiren GCS (Gate Control Station) uygulamasında mevcuttur.

Tam sistem açıklaması: https://www.gatee.eu/pl/produkty/aster/ast2-pl

ASTER™ kullanım kılavuzu: https://www.gatee.eu/download/aster-v2-quickstart.pdf

Kopya, her biri 125 BB kapasiteli iki adet S-MAG orta boy dergi ile birlikte gelir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer dergisidir. Dergilerdeki Specna Arms logosunun karakteristik dokusu dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’ta bile BB’lerin sorunsuz beslenmesini sağlar.

Set şunları içerir:
– Airsoft replikası
– 2 x şarjör mid-cap S-MAG
– Ek yaylı ana M90
– Tamiya adaptörü
– Kullanım kılavuzu
– GATE X-ASR™ teşhis kartı
– Dikey tutamak

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...