Amoeba AS-OB-001-L Striker İçin Dış Namlu

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Amoeba

 2.725,65

(KDV dahildir)

Temizle

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Amoeba AS-OB-001-L Striker İçin Dış Namlu, ihtiyacınıza göre tüfeğinizi özelleştirmenize veya yenilemenize olanak sağlar.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Amoeba AS-OB-001-L Striker İçin Dış Namlu

Amoeba AS-OB-001-L Striker İçin Dış Namlu, tüfeklerinizin atış menzilini ve doğruluğunu arttırmak için özel olarak tasarlanmış bir yedek parçadır. Airsoft tüfeğinin hızlı ateşlenmesi sırasında titreşimin minimum düzeyde olmasını sağlamak için yüksek yoğunluklu karbon çelik malzeme kullanılarak yapılmıştır ve buda BB’nin kat ettiği mesafeyi ve doğruluğu etkileyeceğinden çok önemlidir.

Eğer tüfeğinizi kendiniz upgrade etmek isterseniz olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalma ihtimalini unutmayın. Bu airsoft yedek parçaların montajı profesyonellerce yapılması uygundur.

Armorion markasının kalitesi ve özenli işçiliği ile üretilen bu ürün, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Airsoft tutkunlarının tüfeklerini sağlamlaştırırken kullanabileceği bu özel ürün, Armorion’un güvencesi altında sizleri bekliyor. Eşsiz tasarımı ve kaliteli malzemesiyle Amoeba AS-OB-001-L Striker Airsoft Tüfekler İçin Dış Namlu, her zaman farkınızı ortaya koyacak.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...