Hakkımızda

ARMORION.COM’un temelleri 2016 yılında kurduğumuz Paint Garage ile atıldı. Paint Garage markamızla Paintball dünyasına renk katarken, yurt içi ve uluslararası birçok turnuva organizasyonuna öncülük etmenin gururunu yaşadık. Profesyonel paintball takımlarının oluşturulması ve bu takımlara aktif destek sağlanması konusundaki çalışmalarımız, sektöre yeni ve yenilikçi ürünlerin sağlanmasındaki öncülüğümüz markamızın temel hedeflerinden olmuştur. Bunların yanı sıra, milli takımın oluşumuna gösterdiğimiz katkılar ve bu takımın başarılarında aktif rol oynamamız, bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

2021 yılında Airsoft ve Paintball dünyasına birikimlerimizi, kalite anlayışımızı ve yenilikçi yaklaşımımızı taşıyarak ARMORION.COM markasını oluşturduk ve sektörün e-ticaret alanında da kısa sürede zirveye ortak olduk.

“ARMORION.COM – Kuralına Göre Oyna” sloganıyla bu pazara yeni bir soluk, geniş bir perspektif getirmeyi hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda, sporculara ve sektöre maksimum fayda sağlamayı amaç edindik ve bunun için her geçen gün gelişmeye ve değişmeye devam edeceğiz.

Tokyo Marui Blog

MİSYON & VİZYON

UZUN VADELİ BİR BAŞARI HİKAYESİNE İMZA ATMAK

ARMORION.COM olarak temel vizyonumuz, sektördeki öncü konumumuzu koruyarak kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, makul fiyatlandırma politikamız ve hızlı çözümlerimizle sektörde fark yaratmayı amaçlıyoruz.

NEDEN ARMORION?

Kaliteli ÜrünlerÖzenle seçilmiş Airsoft ve Paintball ekipmanları sağlar.
Makul FiyatlandırmaMüşteri memnuniyetini ön planda tutarak makul fiyat politikaları izler, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunar.
Pratik Çözümler ve Teknik Destekİhtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sağlar, teknik problemlerde sizi yalnız bırakmaz.
Distribütörlükler ve Geniş Ürün YelpazesiGeniş ürün stoğu ve seçkin markaların distribütörü olmanın verdiği güç ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilme kapasitesine sahiptir.
Hakkımızda Neden Armorion

HARİKA BİR YOLCULUĞA HAZIR MISIN?

Adrenalin dolu rekabetin eğlenceli dünyasına hoş geldin!

DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ
MARKALAR?

SPECNA ARMS

ICS Airsoft Exclusive

ICS AIRSOFT

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...