Ares M4 CQB-4 Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : ARES

 12.347,58

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Ares M4 CQB-4 Airsoft Tüfeği, CQB faaliyetleri göz önünde bulundurularak modifiye edilmiştir. Kısa el kundağı takılarak namlu kısaltılmıştır.
Malzeme : Polimer + Metal
Ağırlık : 2875 gr
Uzunluk : 705 – 790 mm
Renk : Siyah
Namlu Hızı : ~350 FPS
Motor : Elektrik

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Ares M4 CQB-4 Airsoft Tüfeği – Siyah

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Dikey grip
– Temizleme çubuğu
– Kullanım kılavuzu

Set pil veya şarj cihazı içermez.

Yüksek kaliteli metalden yapılmıştır. Metal gövde, üretici işaretlerini taşır. Tabanca kabzası özel olarak şekillendirilmiştir ve kabzanın rahatlığını ve sağlamlığını artıran sert, kaymaz bir doku ile kaplanmıştır. Replika , uzunluğu kullanıcının vücut şekline ve tercihlerine göre uyarlamaya izin veren, teleskopik, beş ayarlı, ayarlanabilir bir SF dipçiğine sahiptir. Dipçikte kauçuk bir şok emme pedi bulunur.

El korumasında ve alıcının üstünde bulunan RIS 22 mm montaj rayları, optik nişangahlardan başlayarak el fenerleri ve çeşitli griplere kadar birçok ek aksesuarın takılmasına olanak tanır. RIS rayı için dikey tutamak sete dahildir. Ray, açılır kapanır demir nişangahlara sahiptir. Dış namlu, metal bir namlu tertibatına sahiptir ve sağ tarafa 14 mm dişe sahiptir.

Diğer birçok ARES replikası gibi, CQB-4 de gearbox sökmek zorunda kalmadan yayı hızla değiştirme yeteneğine sahiptir. Bu replikanın kalbi, entegre bir EFCS – Elektronik Ateşleme Kontrol Sistemi modülüne sahip, güçlendirilmiş ve modifiye edilmiş bir V2 gearbox dan oluşur. Tetik harketine motorun verdiği tepki süresini kısaltan EFCS sistemi aynı zamanda devrelerin güvende kalmasını sağlar. EFCS sistemi, yerleşik bir MOSFET modülüne sahiptir. Replika, ARES’in şanzıman programlayıcıları ile uyumludur.

EFCS, mekanizmanın, dolayısıyla tüm kopyanın ömrünü önemli ölçüde uzatır ve LiPo dahil olmak üzere yüksek voltajlı bir pilin kullanılmasına izin verir.

Replika, 300 BB’ye kadar kapasiteye sahip metal bir Hi-Cap şarjör ile birlikte gelir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.