Armorion Airsoft BB 0.40g – 1000 Adet

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Armorion

 462,40

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Kendi üretimimiz olan ve airsoft oyuncuları tarafından airsoft oyunları için üretilen standart seri airsoft BB’lerdir.

Özellikleri
– BB Ağırlık     : 0.40g
– Paket İçeriği : 1000 Adet
– Çap: 6,00 mm’dir (+- 0,05 mm)

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Armorion Airsoft BB 0.40g – 1000 Adet

Kendi üretimimiz olan yüksek kaliteli Armorion Airsoft BB’ler ile karşınızdayız. Cilalı yüzeyi ve dengeli yapısı sayesinde kullanıcılarına yüksek isabet oranı sunarken namlunuzun içerisinde oluşan çiziklerin önüne geçiyor. Airsoft atış poligonları, airsoft sahaları ve bireysel ekipmanı olan oyuncular için tavsiye ettiğimiz Armorion Airsoft BB’lerdir. 1kg paketler halinde satılmaktadır.

Armorion Airsoft BBs 0.40g – 1000 adet, airsoft meraklıları için yüksek kaliteli bir mühimmat çözümüdür. Hassasiyet göz önünde bulundurularak tasarlanan bu BB’ler, savaş alanında mükemmel doğruluk ve tutarlı performans sunar. Her pakette 1000 adet 0,40 g BB bulunur ve uzun süreli oyunlara olanak tanır. Bu BB’ler, airsoft silahlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olup uyumluluk ve optimum atış deneyimi sağlar. Güvenilir uçuş yörüngesi ve etkisiyle Armorion Airsoft BB’ler her ciddi airsoft oyuncusunun sahip olması gereken bir üründür.

Kaç gr BB tercih etmeliyim?

BB’lerin ağırlığı isabetliliği ve menzili etkilemektedir. Ne kadar ağır BB tercih ederseniz atışlarınızın stabilizesi artacağı gibi menzili düşecektir. Bu durumda dikkat etmeniz gereken ürününüzün atış gücü yani FPS değeridir. Aşağıda özellikleri verilen belli başlı BB ağırlığı ve FPS’lere göre tavsiye edilen değerler şunlardır:

  • 0.12g – 200~280 fps. Bazı GAZLI ve YAYLI Airsoft tüfek ve tabancalarda kullanılır. Yüksek hız, düşük isabet oranı
  • 0.20g – 240~350 fps. Birçok Airsoft AEG/GBB tüfek ve özellikle tanbancalar için tavsiye edilen BB çeşididir.
  • 0.25g – 350~480 fps. Standart/Upgrade edilmiş AEG airsoft tüfekler için yüksek seviye bir BB çeşididir. Deneyimli kullanıcıların kullanması tavsiye edilir.
  • 0.28g -390~500 fps. Mekanizması ve hop-up kalibrasyonları iyi tüfekler için uzun mesafede isabet yüzdesini artırır.
  • 0.30g – 400~600 fps. Airsoft SNIPER tüfeleri için standart BB ağırlığıdır.
  • 0.36g ~ 0.43g – 400~600+ fps. UPGRADE edilmiş sniper tüfekleri içindir. PROFESYONEL SNIPER oyuncularının kullanması tavsiye edilir.

Tabi ki bu istatistikler oynadığınız oyunun alanı ve kullandığınız tüfeğe göre farklılık gösterecektir fakat genele baktığımızda izlemeniz gereken tablo bu şekildedir.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...