Dye LT-R Elektronik Paintball Boya Topu Yükleyici – Siyah

Stok kodu: LTR00416 Kategoriler: , Etiketler: , ,

Üretici : DYE

 1.970,57

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Dye LT-R Boya Topu Yükleyici her tarzdaki oyuncuya eşsiz bir fiyat etiketi ile kazanmak için gereken kalite performansını koruyan bir yükleyici sağlar.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Dye LT-R Elektronik Paintball Boya Topu Yükleyici – Siyah

DYE’nin yenilikçi yükleyici ailesine en son eklenen LT-R ile tanışın. LT-R, birinci sınıf işlevselliği akıllara durgunluk veren besleme hızları ve güvenilirlikle birleştiren kanıtlanmış DYE yükleyici teknolojisini kullanır. LT-R, her tarzdaki oyuncuya eşsiz bir fiyat etiketi ile kazanmak için gereken kalite performansını koruyan bir yükleyici sağlamak için yaratıldı.

Güvenilir kalite ve kanıtlanmış tutarlılık, DYE Rotor platformunu dünya çapındaki paintball oyuncuları arasında yükleyici teknolojisinde bir numaralı tercih haline getirdi. Patentli Rotor teknolojisi, sorunsuz, tutarlı ve hızlı besleme sağlar. Bu, LT-R’nin sabit besleme karuselinin ve Rotor merkez kolunun zıt dönüşünün kombinasyonu ile mümkün olur. LT-R, 200 top kapasitesine izin veren düşük profilli bir kabuğa sahip basit, aletsiz bir tasarıma sahiptir. Patentli yaylı zemin tepsisi, boyanın tabancanıza bulaşmasını önler. Ayarlanabilir besleme gerilimi ve yerleşik bir sıkışma önleyici serbest bırakma tetiği, patentli sabit besleme haznenizin her türlü boya ve koşulla başa çıkabilmesini sağlar.

Değiştirilebilir taşıyıcı/yaylı kapak, kapak ve LT-opsiyonel DYE Hızlı Beslemeler arasında hızlı ve kolay bir değişim sağlar. Yalnızca 3 adet AA pille çalışan LT-R, pil verimliliği için standart belirler ve haznenin 80.000’den fazla top atış sayısı elde etmesini sağlar. LT-R, renk kitleri, hızlı beslemeler ve yüksek kapasiteli üst kapaklar gibi çeşitli yükseltmelere sahiptir.

Akıllara durgunluk veren besleme hızları ve güvenilirlik ile birinci sınıf işlevselliği birleştiren patentli DYE yükleyici teknolojisi. Patentli Rotor Force Fed Teknolojisi, saniyede 30’dan fazla top.

Güvenilir kalite ve kanıtlanmış tutarlılık, DYE Rotor platformunu dünya çapındaki paintball oyuncuları arasında yükleyici teknolojisinde bir numaralı tercih haline getirdi.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.