İstanbul’da Airsoft Oynanacak Yerler

Tem 13, 2023 | Blog

 

İstanbul’da Airsoft Oynanacak Yerler

Airsoft, gerçekçi silahların kullanıldığı, heyecan dolu, eğlenceli ve adrenalin seviyesini maksimuma çıkaran taktiksel bir oyun olarak son yıllarda popülaritesini gittikçe artırmış durumda. İstanbul’da airsoft oyunu için mükemmel sahalara sahip olunması da aslında bu popülerliğin bir başka boyutunu oluşturuyor. Bu blog yazımızda İstanbul’un en iyi Airsoft oyun sahalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Airsoft nerede oynanır?

Türkiye’nin birçok yerinde airsoft sahaları mevcuttur ancak özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir’de yoğunluktadır. İstanbul, airsoft oyuncuları için eşsiz parkurlara ve sahalara ev sahipliği yapar. Armorion.com satın alabileceğiniz en kaliteli ve uygun fiyatlı airsoft bb, airsoft tüfek, airsoft tabanca veya diğer airsoft ekipmanlarını stoklarında bulundurur. Her bir saha, airsoft sporunu sevenler için eşsiz ve heyecan dolu bir deneyim sunuyor. Kendi hızınıza, yeteneğinize ve becerinize uygun bir saha bulabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Ancak oynamadan önce, oyun kurallarının, güvenlik talimatlarının ve ücretlerin saha yönetimi tarafından belirlendiğini unutmayın. Airsoft sahalarının genellikle rezervasyonlu çalıştığını da hatırlatalım.

Hepimizin bildiği gibi airsoft, sadece bir oyun değil, aynı zamanda strateji, beceri ve takım çalışması gerektiren bir spordur. Bu nedenle, strateji ve yeteneklerinizi test edebilir, takım çalışması becerilerinizi geliştirebilir ve aynı zamanda eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Her zaman güvenlik önlemlerinizi alın ve oyunun tadını çıkarın! İyi oyunlar dileriz.

İşte İstanbul’da yer alan airsoft sahaları:

Airsoft Strike
EVO Sports Kaymakdonduran Tesisi
İstanbul Airsoft
AYAP : Ay Yıldız Airsoft Oyun Alanı
Avrasya Paintball & Airsoft
Turkish Airsoft Arena Kilyos
Poligon Hilltown : Airsoft Parkur

 

Airsoft Strike

 

Airsoft Strike

Airsoft Strike

Airsoft Strike, airsoft tutkunları için benzersiz bir deneyim sunan öncü bir tesistir. Modern saha tasarımı, gerçekçilik ve stratejik oyunun kusursuz bir birleşimini sunarak oyunculara unutulmaz anlar yaşatır. Güvenliği birinci önceliği olarak belirleyen Airsoft Strike, yeni başlayanlardan profesyonellere kadar her seviyede oyuncuya hitap eder. En son teknoloji ekipmanlar ile airsoft deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacak. Airsoft Strike’ta sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir yaşam tarzını keşfedeceksiniz.

Web Sitesi: https://www.airsoftoyna.com
Adres: Ömerli, Dindere Caddesi No:14, 34555 Çekmeköy/İstanbul
Telefon: 0532 286 52 98
E-posta:
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 09.00 – 19.00 arası


EVO Sports Kaymakdonduran Tesisi

Evosports Airsoft Saha

Evosports Airsoft Saha

EVO Sports, Beykoz Kaymakdonduran Tesislerinde eğlenceli, sıcak kanlı ve deneyimli personeliyle, sizlere Paintball ve Airsoft gibi macera sporlarının keyfini yaşatmak için hazır. İstanbul’da uygun fiyatlara sektördeki deneyimini ve kaliteli ekipmanlarıyla sunan tesis, haftanın stresini üzerinizden atmak için aile ve arkadaşlarınızla planladığınız günü daha da özel kılmak için kahvaltı ve mangal seçeneklerini de sunuyor.

Web Sitesi: https://www.evosports.com/beykoz-kaymakdonduran/
Adres: Akbaba, Kaymakdolduran Mesire Alanı, 34829 Beykoz/İstanbul
Telefon: 0850 360 3 86 – 0533 600 41 01
E-posta: info@evosports.com
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 10.00 – 00.00 arası

 

İstanbul Airsoft

İstanbul Airsoft

İstanbul Airsoft

Yeni başlayan veya profesyoneller için tasarlanmış olan Etzade Sosyal Tesisleri’nde bulunan mekan Arnavutköy’dedir. Son derece gerçek deneyimler sunmak için teknolojinin bütün kaynaklarını kullanarak CS:GO Bomba imha oyununu ve 7 farklı senaryo seçeneği mevcuttur. Kaliteli airsoft ekipmanlar sunan tesis, 20 hektar orman arazisi içindedir. Ayrıca lüks restoranı ve otoparı ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahiptir.

Web Sitesi: https://istanbulairsoft.com/
Adres: Hacımaşlı, Arnavutköy Habibler Yolu 1230 B D:34285, 34285 Arnavutköy/İstanbul
Telefon: 0507 982 43 32
E-posta: destek@istanbulairsoft.com
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 arası

 

AYAP : Ay Yıldız Airsoft Oyun Alanı

Ayap

Ayap

Oyun alanı, 40 dönümlük geniş bir orman içinde kurulmuştur. Aracınızı park etmek için çardak, büfe, mangal, semaver, tuvalet ve giyinme kabini bulunmaktadır. Haftaiçi ve Cumartesi günleri tahsis edilmiş olarak rezervasyon alınmaktadır. Pazar günleri ise herkesin katılımına açıktır, genel oyun oynanmaktadır. Gereken malzemeler ve ekipmanlar için de önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Web Sitesi:
Adres: Sultançiftliği, Atatürk Cd., 34788 Çekmeköy/İstanbul
Telefon: 0543 812 69 28
E-posta:
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 10.00 – 23.00 arası

 

Avrasya Paintball & Airsoft

Avrasya Paintball

Avrasya Paintball

İstanbul Büyükçekmece’ de yer alan Avrasya Paintball, ağaçlarla çevrili geniş alanlarıyla uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Bu mekan, hem paintball hem de airsoft meraklılarını ağırlayabilecek özelliklere sahiptir.

Web Sitesi: https://www.avrasyapaintball.com/
Adres: Avrasya Paintball & Airsoft, Hürriyet, Yalı Sk. No:16, 34537 Büyükçekmece/İstanbul
Telefon: 0530 826 87 90
E-posta:
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 08.00 – 02.00 arası

 

Turkish Airsoft Arena Kilyos

Turkish Airsoft Arena

Turkish Airsoft Arena

İstanbul Avrupa yakası Sarıyer’de 10.000 m2 sık ağaç ormanlık alandan oluşan parkura sahiptir. 10 ( 5+5 ) ya da en fazla 14 ( 7+7 ) oyuncu gurubunuz ile oyun düzenlenebilir. Yarım gün ya da tam gün etkinlik düzenlenebilir.

Web Sitesi:
Adres: Demirciköy Mah., Kilyos Cd. No:334, 34450 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0542 760 22 80
E-posta:
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 08.00 – 20.00 arası

 

Poligon Hilltown : Airsoft Parkur

Poligon Hilltown

Poligon Hilltown

Seçeceğiniz bir teçhizatla 40 hedefi zamana karşı yarışarak etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. 550 m2 kapalı mekanda alışılmadık bir airsoft deneyimi yaşamak istiyorsanız Poligon Hilltown’daki airsoft parkurunu denemelisiniz.

Web Sitesi: https://poligonhilltown.com/sayfalar/airsoft-poligonparkur/
Adres: Aydınevler, Sanayi Cd. No:48, 34854 Maltepe/İstanbul
Telefon: 0552 388 61 31 – 0216 388 61 31
E-posta: iletisim@poligonhilltown.com
Çalışma Saatleri: Haftanın 7 günü 08.00 – 20.00 arası

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...