Specna Arms SA-B02 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

SA-B02 ONE Airsoft Tüfeği, kısa namlusu ile CQB oyunları için oldukça uygundur. Aynı zamanda uzun simulasyonlarda da yanınızda taşıyabileceğiniz ağırlıktadır.

Uzunluk : 700 – 780 mm
Ağırlık : 2550 gr
Renk : Siyah
Yapılan : Çinko ve alüminyum, çelik ve plastik alaşımı
Namlu hızı : ~410 / ~310 FPS
Enter & Convert™ hızlı ana yay değiştirme sistemi

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-B02 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Sabit demir nişangahlar
– Ek ana yay

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Yükseltilmiş Sürüm, bazı yeni, geliştirilmiş dahili parçalarla donatılmıştır:
– Güçlendirilmiş çelik dişli takımı
– Çelik yay kılavuzu
– Hafif, polimer piston
– Alüminyum, sızdırmaz piston kafası
– Metal silindir kafası
– Hava sızdırmaz metal nozle

El kundağında bulunan 22 RIS raylar sayesinde üzerine tüfek feneri, PEQ kutusu, laser gibi ekipmanları üzerine kolaylıkla monte etmenizi sağlar. Gövdesinin üzerinde bulunan 22 RIS raylara ise red dot, dürbün veya herhangi bir nişangahı monte edebilirsiniz. Geniş dipçiği sayesinde airsoft replikanın uyumlu olduğu bütün pilleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Airsoft replikanın dipçiği ayarlanabilmektedir ve arkasında gerçekci bir tepme yumaşatıcı ped vardır. Hızlı yay değişim sistemi sayesinde her türlü oyun organizasyonuna replikanızı kolayca adapte edebilirsiniz.

B serisi Specna Arms Airsoft replikalarının bütün parçaları en kaliteli airsoft replikaları nasıl dikkatle monte ediliyorsa ve birbirleri ile mükemmel uyum içerisindeyse aynı kaliteyi sunmaktadır. Kutudan çıktığı gibi üstün performans sunan B serisi airsoft replikaları mükemmel bir ağırlık dengesinin yanı sıra sağlamlık ve dayanıklılık beklentilerinizi tamamen karşılayacak.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir ana yay değiştirme sistemi kullanır . Bu, bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan, replikanın gücünün airsoft sahalarının veya açık oyun alanlarının koşullarına hızlı ve akıcı bir şekilde adapte edilebilmesini sağlar. Enter & Convert™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkündür.

Replika, LiPo ve LiFe tipi pillerle çalıştırılmak için tamamen uygundur. Varsayılan ana yay tarafından garanti edilen yaklaşık 410 FPS’lik temel namlu çıkış hızı sayesinde , replika orta mesafelerde kullanılmak için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını yaklaşık 310 FPS’ye düşürmeye izin veren bir M90 ana yayı içerir ve bu, replikayı kısa menzilli operasyonlar veya binaların içinde köşelerde oynamak için uygun bir hale getirir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş gearbox, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca ara parçalar üzerine yerleştirilmiş 8 mm bilyalı rulmanları ve çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört anti-geri dönüş kullanımı ile güvence altına alınmıştır. Döner tip polimer Hop-Up birimi fabrikada dikkatlice monte edilmiştir. Replika, bir üst RIS 22 mm ray, MLOK handguard ve bir SF stoğu ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen, yukarı kaldırılabilen demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm’lik bir solak dişe dayanmaktadır.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir bolt yakalama mekanizmasına sahiptir. Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Specna Arms replikaları, piyasada bulunan birçok şarjörler uyumludur:
– BOYI
– Airsoft Systems
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.