Tippmann 98 Custom Complete Valf

Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Üretici : Tippmann

 1.134,30

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Tippmann 98 Custom Complete Valf

İşaretleyiciniz namludan aşağı sızıyor mu? Yeni bir komple valf alın ve valfinizi sökmekle uğraşmayın (Tippmann valfin kendi başınıza sökülmesini önermez). Bu valf tamdır, yani valfi kapatmak için gerekli tüm parçaları içerir. Eski valfinizi çıkarın, yenisini güç tüpüne kaydırın, gaz hattını tekrar takın, işaretleyicinizi tekrar monte edin ve sızıntısız oynamaya geri dönün!

Valf kilitleme vidaları valf gövdesini sıyırdıysa veya örgülü hortumun veya dikey adaptörün dişleri sıyrıldıysa, o zaman sadece bir valf gövdesi almakla idare edebilirsiniz. Valfte metal talaşı almadıysanız, valfin iç kısımları hala iyi durumda olmalıdır. (Yine: Tippmann, vananın kendi başınıza sökülmesini önermez)

Bu valf yalnızca NON Platinum Serisinde çalışır. Dişli bir hortum bağlantısına sahiptir ve vidalar bunu gövde içinde yerinde tutar. Her ikisi de doğrudan valf gövdesine bağlanır.

Ayrıca TA09941 Triumph Komple Valfinin yedeği olarak da çalışır. Valf kilit vidaları (valf cıvataları) ayrı satılır.

Şu anda (11 Temmuz 2005), valf için herhangi bir yükseltme yapmıyoruz.

Önemli: Hangi valfe ihtiyacınız olduğunu bildiğinizden emin olun. Bu, 1/8 inç NPT hortum bağlantısıyla bağlanan 98’in eski sürümleri içindir. Bu, 98’in mevcut sürümleriyle ÇALIŞMAZ. Mevcut sürümler TA02022 valfini kullanır.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.