Specna Arms Çelik 13:1 CNC Dişli Seti

Üretici : Specna Arms

 1.701,62

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Yoğun airsoft oyunları için üretilen Specna Arms Çelik 13:1 CNC Dişli Seti ile gücü ve hassasiyeti açığa çıkarın.

Marka: Specna Arms
Malzeme: Çelik
Ağırlık: 70g
Dişli Oranı: 13:1
Uyumluluk: V2 / V3 Airsoft AEG’ler ile uyumlu

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms Çelik 13:1 CNC Dişli Seti

Hassasiyetle üretilen Specna Arms Çelik 13:1 CNC Dişli Seti, güvenilirlik ve performansı şık ve dayanıklı bir tasarımda bir araya getiriyor.

CNC çelik yüksek hızlı dişli takımı 13:1 oranına sahiptir. Bu da her 13 motor dönüşünde dişli kutusunun bir kez döneceği anlamına gelir ve 18:1 Airsoft dişlilerinden bir adım daha hızlıdır. Bu dişliler mükemmel bir ateş hızı sağlamak için yüksek hızlı bir motorla mükemmel bir şekilde eşleşir. Bu dişli takımı, yalnızca M120 yayları ve altı ile kullanım için tasarlanmıştır.

Specna Arms, airsoft pazarında popüler olan ve ürün gamını sürekli genişleten bir markadır. Müşterilerinin beklentilerini karşılamak için yüksek kaliteli iç parçalar sunar. Pistonlar, gearbox çerçeveleri, silindirler, nozullar ve daha pek çok farklı ürünü ayrı ayrı sunmaktalar. Specna Arms orijinal parçalarını kullanmanız durumunda, replikanızdan maksimum performans elde edebileceksiniz. Specna Arms geride kalmıyor, sürekli büyüyor ve ürünlerini mükemmelleştiriyor. Amaçları, müşterilerine modern airsoft savaş alanlarının gereksinimlerine uyarlanmış optimum çözümler sunmaktır.

CNC ile işlenmiş olan bu dişli seti, eşsiz bir hassasiyet seviyesi sergiler. Göz alıcı gümüş, çelik renginden V2 / V3 Airsoft AEG’ler ile verimli uyumluluğuna kadar, bu dişli setinin her özelliği Specna Arms’ın benzersiz standardını yansıtır.

Airsoft meraklıları, tutarlı, yüksek performanslı oyun vaadi ve en zorlu airsoft senaryolarına bile dayanma kabiliyeti nedeniyle bu dişli setini tercih edebilir. İster deneyimli bir oyuncu ister yeni başlayan biri olun, bu dişli seti savaş alanında kendinize olan güveninizi artırmayı vaat ediyor.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...