Amoeba AM-014 Airsoft Tüfeği / EFCS – Siyah

Stok kodu: AMB-01-010240 Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Üretici : Amoeba

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Amoeba Airsoft’un en yeni airsoft tüfeği serisidir ve AR saldırı tüfeklerinin iyi bilinen tasarımına dayanmaktadır.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Amoeba AM-014 Airsoft Tüfeği / EFCS – Siyah

Amoeba AM-014, yenilenmiş bir tasarıma sahiptir ve ilginç teknik çözümlerle zenginleştirilmiştir.

Tüfeğin gövdesi, güçlendirilmiş plastikten yapılmıştır. Kullanılan malzemelerin kalitesi, ilk bakışta metal değil plastik olduğunun anlaşılmasını zorlaştırıyor. Gövde üzerinde gerçekçilik katan izler var. Model, kalibre ve Amoeba Airsoft logosu. Modüler ön tutamak, dış namlu, susturucu, kundak kılavuzu ve küçük parçaların üretiminde metal kullanılmıştır. Tabanca kabzası uygun şekilde profillidir ve tutuşu ve rahatlığı artıran pürüzlü, kaymaz bir dokuyla kaplanmıştır. Şarjör çıkarma düğmesi, kullanımı kolaylaştırmak için büyütülmüştür.

Replika, kullanıcının rahat edeceği uzunluğa ve tercihlere uyacak şekilde teleskopik olarak ayarlanabilen bir dipçiğe sahip. Pil, dipçiğin ve kılavuzun içine sığabilir. Hop-up sistem ayarına erişim, bu tip yapı için standart olarak sağlanır – kurma kolunu geri çekerek ve mermi fırlatma penceresini ortaya çıkararak.

AM-014, replikanın kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmasını sağlayan modüler bir ön kavrama tertibatına sahiptir. RIS 22mm rail kavrama etrafındaki delikler sayesinde düzeneğe birçok teçhizat takılabilir. Set, montaj vidaları ile bu tür 4 segment içerir. RIS rayı ayrıca gövdenin üst kısmına yerleştirilmiştir, böylece optik nişangahlardan aydınlatmaya ve taktik kulplara kadar çok çeşitli ek aksesuarları airsoft replikaya takabilirsiniz. Karabina mekanik nişangahlara sahiptir: bir RIS rayına monte edilmiş, katlanır bir arpacık ve yukarı doğru açılan bir nişangah.

Amoeba Airsoft replikaları, dişli kutusu iskeletini sökmeye gerek kalmadan hızlı yay değiştirme seçeneğine sahiptir. Kopyanın kalbi, entegre bir EFCS – Elektronik Ateşleme Kontrol Sistemi modülüne sahip, güçlendirilmiş, hafifçe değiştirilmiş bir v.2 dişli kutusudur. Tetik tertibatının çalışmasını kontrol ederek sorunsuz çalışmaya neden olur ve tetiğe basıldığında motorun tepki süresini kısaltır. Standart kontak bloğunun yerini elektronik bir sistem almıştır. EFCS’de ayrıca yerleşik bir MOSFET çipi bulunur.

EFCS, mekanizmanın ve dolayısıyla tüm kopyanın ömrünü önemli ölçüde artırır ve LiPo dahil olmak üzere yüksek voltajlı pillerin kullanılmasına izin verir.

Airsoft tüfeğine iliştirilen şarjör, 300 BB kapasiteli high-cap dir. Airsoft şarjör sert, kaymaz bir doku ile kaplanmıştır, ayrıca katlanabilir bir magpull tutacağı vardır.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...