AY®-3M Assault Airsoft Tüfeği

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : AY®

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Malzeme : Metal + plastik
Ağırlık : 2450g
Uzunluk : 500 – 725mm
Renk : Siyah
İlk çıkış hızı : ~420 FPS
Motor : Elektrikli

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

AY®-3M Assault Airsoft Tüfeği

El kundağı ve tabanca kabzası güçlendirilmiş polimerden yapılmıştır – mat siyah renktedir. Airsoft tüfeğinin geri kalanı neredeyse tamamen metalden yapılmıştır . Gövdenin tamamı, gövde kapağı, kundak ve yekpare dış namlu metalden imal edilmiştir. Replikanın bir dizi ayarlanabilir, mekanik nişangahı vardır, ancak alıcının yan tarafına monte edilmiş “kırlangıç ​​kuyruğu” rayı sayesinde onu kolayca bir optik nişangahla donatabiliriz .

Kör cıvata/yükleme kolu da metalden yapılmıştır – çektikten sonra atlama ayar düğmesine erişiyoruz. Gövdenin sağ tarafında, AK tipi replikalarda kullanılana çok benzeyen (biraz daha kısa olsa da) bir atış modu seçicisi vardır. Tek ve sürekli ateş etme kabiliyetine sahibiz.

LiPo pilin yeri ön tutma yerinin içindedir. Airsoft tüfeğinin dipçiği metalden yapılmıştır ve rahat bir sert kauçuk dipçik plakasıyla tamamlanmıştır. Dipçik, tüfeğin uzunluğunu önemli ölçüde kısaltan gövdenin yan tarafına katlanır – taşıma veya yakın dövüş için idealdir.

Replikanın içinde ne bulabiliriz? Kalbi, AK tipi tetikli v.3 şanzımandır . Şanzıman, üzerine bir dizi çelik dişlinin monte edildiği 7 mm’lik çelik bilyalı rulmanlarla donatılmıştı . Nozzle de AK standardında, piston güçlü naylondan yapılmış, çelik dişlilere sahip . Her şey kısa bir orta tork motoru tarafından sürülür. Fabrikada uygulanan M120 ana yayı , bu durumda ~ 420 FPS’lik bir namlu çıkış hızına ulaşılmasını sağlar . Sonuç olarak, olası güç ve dayanıklılık ayarı için harika bir temel oluşturan, yüksek kaliteli parçalara dayanan güçlü, iyi oturan bir mekanizma elde edildi.

Replika, siyah polimer malzemeden yapılmış 300 BB kapasiteli bir hi-cap şarjörü ile birlikte teslim edilir.

Set şunları içerir:

– Airsoft Tüfeği
– Şarjör

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...