Bolt® B4 PDW S (B.R.S.S.) Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : BOLT

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Bolt B4 PDW S (B.R.S.S.) Airsoft Tüfeği, bir saldırı tüfeği replikasıdır. Pazardaki en gerçekci geri tepmeye sahip olan bu replikalar oyun deneyiminizi sonraki seviyeye taşıyacak.
Malzeme : Alüminyum + Naylon + Çelik
Ağırlık : 2585 gr
Uzunluk : 535-610mm
Renk : Siyah
Namlu hızı : ~ 280 FPS
Sürücü : Elektrik

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Bolt® B4 PDW S (B.R.S.S.) Airsoft Tüfeği – Siyah

Set şunları içerir:
– Replika
– Mid cap şarjör
– Kullanım kılavuzu

Sete pil veya şarj cihazı dahil değildir.

Replika Özellikleri:
– Geri Tepme
– Metal Gövde
– 6.01mm namlu
– Gerçekci bolt yakalama

Replika, ayrıntılara azami özen gösterilerek birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapıldı. Tüm metal parçalar alüminyumdan yapılmıştır. Tüm küçük elemanlar çelikten yapılmıştır. Replika oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Replikanın üretiminde gösterilen özen ve kullanılan malzemenin kalitesi, replika parçaları arasında herhangi bir gevşemenin olmasını engeller.

Replika, çok konumlu, teleskopik bir PDW dipçiği ile donatılmıştır – QD taktik askı kayışı takma yeri için kalın bir plastik dipçik plakası ve döner fırdöndüler içerir. Alıcının üstüne monte edilmiş metal mekanik nişangahlara sahip 22 mm’lik bir RIS rayı vardır. Replikanın ön tutacağı, replikayı kendi gereksinimlerinize göre kişiselleştirmenize ve kulplar veya taktik fenerler gibi ek aksesuarlar takmanıza izin veren bir M-lok montaj sistemine sahiptir. Replika, bir metal bir susturucu ile donatılmıştır. Set ayrıca, polimer 140 BB kapasiteli bir mid cap şarjör içerir.

Bu replikanın en büyük özelliği şüphesiz geri tepme simülasyon sistemi ve gerçekci bolt yakalama mekanizmasıdır. Çoğu EBB kopyasından farklı olarak, bilinen bolt yakalama mekanizmasının standart bir taklidinin yanı sıra dipçik kılavuzunun içine monte edilmiş ayrı bir sistem vardır. Bu sistem bir yay, bir atalet ve pistondan atalete enerji aktaran bir sistemden oluşur. Bu çözümün sunduğu avantajlar, daha önce AEG replika üreticileri tarafından sunulan hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Blow Back sisteminin kullanılmasından kaynaklanan bazı tasarım farklılıklarına rağmen, replika, TM tarafından oluşturulan V.2 standardıyla büyük ölçüde uyumludur. Tek önemli fark, karakteristik bir kesime sahip pistondur. Bununla birlikte, önemli ölçüde dayanıklılığını garanti eden bir dizi metal dişli ile donatılmıştır. Gearboxun diğer parçalarının uyumluluğu, kopyanın kolay ayarlanmasını garanti eder, 6.01 mm hassas namlu ile birlikte yüksek kaliteli Hop-Up odası mükemmel performansı garanti eder.

Yüksek kaliteli BB kullanımı önerilir.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...