DYE I5 Maske – Dyecam Paintball Maskesi

Stok kodu: DYE-01 Kategoriler: , , , Etiketler: ,

Üretici : Dye

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Dye I5 Paintball Maskesi Wireless Air-Sync kablosuz bağlantısı size önemli oyun süresi bilgilerini sunar. Otomatik sesli uyarılar ve raporlar sizi rekabette bir adım önde tutar.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

DYE I5 Maske – Dyecam Paintball Maskesi

I5 gözlük sistemi, oyunu başka bir seviyede oynamanıza izin verir. DYE gözlüğü serisindeki evrim, aynı zamanda paintball göz ve yüz koruma teknolojisindeki bir sonraki evrimdir. GSR pro-strap ve e.VOKE iletişim sistemi gibi çığır açan yeni özellikler, i5’i bugün sektördeki en gelişmiş gözlük sistemi haline getiriyor.

Performans ve ilham vermek için tasarlanan i5, paintball maskesindeki gelişimin zirvesidir. Yeni i5 gözlük sistemi, daha fazla koruma, daha fazla havalandırma, daha iyi konfor, daha iyi ses işleme, daha iyi güvenlik sunan agresif, çok hafif bir maskedir ve benzersiz bir performans için bir araya getirilmiştir.

Tirodial Horizon 290 derece buğu önleyici lens, size hem dikey hem de yatay çevresel görüş ile benzersiz optik netlik sağlar. Yeni yumuşak dokunuşlu çok katmanlı köpük , size bir paintball gözlüğü sisteminde şimdiye kadar sunulan en güvenli ve en rahat uyumu sağlamak için tamamen yeni GSR Pro-Strap ile birlikte çalışır. Paintball endüstrisi için bir ilk: yeni e.VOKE ünitesi ile bir üst lige çıkın ve i5 & M2’niz anında iletişim kurarak size önemli oyun süresi bilgilerini kablosuz olarak sunsun.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...