EMG Noveske 13.7 Gen 4 Infidel Airsoft Tüfeği – Tan

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : EMG

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Tüfeği
-Lisans : Noveske Rifleworks LLC
-Malzeme : Metal + Plastik
-Ağırlık : 2700gr
-Uzunluk : 835 – 915mm
-Namlu Hızı : ~420 FPS
-Motor : Elektrik

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

EMG Noveske 13.7 Gen 4 Infidel Airsoft Tüfeği – Tan

EMG tarafından üretilen ve Noveske Rifleworks LLC tarafından lisanslanan bir airsoft karabina replikasıdır. Noveske şirketi, ateşli silahlar dünyasında en kaliteli ateşli silahları üretmesiyle anınmaktadır. Tüfek metal ve yüksek kalite plastikten yapılmıştır. Gövde, el kundağı, dış namlu, kılavuz ve tüm küçük dış elemanlar metalden yapılmıştır. Tabanca kabzası, dipçik ve şarjör yüksek kalite plastikten yapılmıştır. Tüfeklerden parçalara ve aksesuarlara kadar her şeyin en yüksek hassasiyette belirli bir spesifikasyona göre üretildiği ve ardından ürünlerinin en yüksek kalitesini korumak için kapsamlı bir şekilde kalite kontrol sürecinden geçirildiği bir şirkettir.

Bu tam lisanslı airsoft replika, gerçek ateşli silah muadili ile tutarlı olan tüm üretici işaretlerine sahiptir. Bunları gövdede, ön kısımda, şarjörde ve kurma kolunda bulabiliriz. Gen4 serisi replikalar, sağ ve solak atıcılar için tamamen uyumludur – şarjör serbest bırakma, sürgü kilidi veya ateşleme modu seçici, replikanın her iki tarafında bulunabilir. Replikanın gövdesi gerçekliği gibi kusursuz ve kesintisiz olması için CNC makinelerinde işlenmiştir. M-lok standardında NSR-15 ön kısmı ve EMG için özel olarak tasarlanmış, üreticinin logolu EPG Alpha tabanca kabzası ile donatılmıştır. Dış namlunun ucunda lisanslı KX3 flash hider bulunur.

İç namlu, krom-molibden çelik (Cr-Mo) alaşımından yapılmıştır. Eşsiz üretim ve ısıl işlem süreci nedeniyle, iç namlunun taşlanması yalnızca yüksek tolerans sağlamakla kalmaz, namlunun hizmet ömrünü de artırır. Diğer metallerle karşılaştırıldığında, Cr-Mo alaşımı ateşleme yaparken daha az titreşim üretir ve bu da genel olarak herşeyin olması gerektiği gibi stabil bir şekilde çalışmasını sağlar.

Replikanın kalbi, yüksek torklu motora sahip en yeni eSilver Edge serisinden hızlı yay değişimine sahip V2 gearbox (dişli kutusudur). İçinde tamamen programlanabilen SDU 2.0 MOSFET vardır. Kullanıcı, ayarlarını istediği yerde ve zamanda değiştirebilir. Bunun için ek harici bir cihaza gerek yoktur. Düğmeye erişim şarjör yuvasındadır. Basılı tutulduğunda kırmızı LED yanmalıdır. LED iki kez yanıp sönene kadar düğme basılı tutulmalıdır. Aşağıdaki beş moddan birini seçebilirsiniz:

Mod 1: Emniyet-Semi-Auto (fabrika ayarı)
Mod 2: Emniyet-Semi-Burst(3)
Mod 3: Emniyet-Burst(2)-Auto
Mod 4: Emniyet-Burst(3)-Auto
Mod 5: Emniyet-Burst(3)-Burst(9)

Düğmeye iki kez basmak veya pili çıkarmak sistemi fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır. Replika, 300 BB kapasiteli plastik bir Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir. Sete pil ve şarj cihazı dahil değildir.

Set şunları içerir:

–Şarjör
–2 Ek tabanca kabza astarı
–2 Parça RIS rayı

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.