EMG Noveske Shorty 10.5 Gen 4 Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Üretici : EMG

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

EMG Noveske Shorty 10.5 Gen 4 Airsoft Tüfeği, Noveske Rifleworks LLC tarafından lisanslanan bir airsoft karabina replikasıdır. Parçalardan aksesuarlara kadar herşey yüksek hassasiyetle üretilmiştir.

Malzeme : Metal + Plastik
Ağırlık : 2440 gr
Uzunluk : 720-800mm
Renk : Siyah
Namlu hızı : ~ 400 FPS
Sürücü : Elektrik

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

EMG Noveske Shorty 10.5 Gen 4 Airsoft Tüfeği – Siyah

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Özgünlük Sertifikası

Sete pil veya şarj cihazı dahil değildir.

Tüfek metal ve yüksek kalite plastikten yapılmıştır. Gövde, el kundağı, dış namlu, kılavuz ve tüm küçük dış elemanlar metalden yapılmıştır. Tabanca kabzası, dipçik ve şarjör yüksek kalite plastikten yapılmıştır. Bu tam lisanslı airsoft replika, gerçek ateşli silah muadili ile tutarlı olan tüm üretici işaretlerine sahiptir. Bunları gövdede, ön kısımda, şarjörde ve kurma kolunda bulabiliriz. Gen 4 serisi replikalar, sağ ve solak atıcılar için tamamen uyumludur – şarjör serbest bırakma, sürgü kilidi veya ateşleme modu seçici, replikanın her iki tarafında bulunabilir. Replikanın gövdesi, tüm bağlantıların gerçek bir ateşli silahtaki gibi ” kesintisiz ” olmasını sağlamak için CNC’de işlenmiştir.

Replika, M-lok standardında NSR-15 ön kısmı ve EMG için özel olarak tasarlanmış, üreticinin logolu EPG Alpha tabanca kabzası ile donatılmıştır. Dış namlunun ucunda lisanslı KX3 flash hider bulunur. İç namlu, krom-molibden çelik (Cr-Mo) alaşımından yapılmıştır. Eşsiz üretim ve ısıl işlem süreci nedeniyle, iç namlunun taşlanması yalnızca yüksek tolerans sağlamakla kalmaz, namlunun hizmet ömrünü de artırır. Diğer metallerle karşılaştırıldığında, Cr-Mo alaşımı , replikayı ateşlerken daha az titreşim üretir ve bu da genel olarak herşeyin olması gerektiği gibi stabil bir şekilde çalışmasını sağlar.

Replikanın kalbi, Yüksek Torklu motorlu en yeni eSilver Edge serisinden hızlı yay değiştirme sistemine sahip V2 Gearbox dan oluşmaktadır. Replikanın içinde , tamamen programlanabilen SDU 2.0 Mosfet bulunur. Kullanıcı istediği yerde ve zamanda istediği zaman ayarları değiştirebilir. Ek harici cihazlara gerek yoktur. Çipi kullanmak için gearbox çerçevesinin ön kısmının altında bulunan düğmeye basın . Düğme şarjör yuvasında bulunur. Basılı tutulduğunda, kırmızı LED yanmalıdır. LED iki kez yanıp sönene kadar düğme basılı tutulmalıdır.

Beş moddan birini seçebilirsiniz:
Mod 1: Emniyet – Semi – Otomatik (fabrika ayarı)
Mod 2: Emniyet – Semi – Burst (3)
Mod 3: Emniyet – Burst (2) – Otomatik
Mod 4: Emniyet – Burst (3) – Otomatik
Mod 5: Emniyet – Burst (3) – Burst (9)
Düğmeye iki kez basmak veya pili çıkarmak, sistemi fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır.

Replika , 300 BB kapasiteli plastik bir high cap şarjör ile birlikte gelir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.