EMG Noveske Shorty 10.5 Gen 4 Airsoft Tüfeği – Tan

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : EMG

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Tüfeği
-Lisans : Noveske Rifleworks LLC
-Malzeme : Metal + Plastik
-Ağırlık : 2440gr
-Uzunluk : 720 – 800mm
-Namlu Hızı : ~400 FPS
-Motor : Elektrik

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

EMG Noveske Shorty 10.5 Gen 4 Airsoft Tüfeği – Tan

EMG tarafından üretilen ve Noveske Rifleworks LLC tarafından lisanslanan bir karabina replikası. Noveske şirketi, ateşli silahlar dünyasında en kaliteli ateşli silahları üretmesiyle tanınmaktadır. Komple tüfeklerden parçalara ve aksesuarlara kadar her şeyin en yüksek doğrulukla belirli bir spesifikasyona göre üretildiği ve ardından ürünlerinin en yüksek kalitesini korumak için kapsamlı bir şekilde doğrulandığı yer.

Tüfek metal ve plastikten yapılmıştır. Gövde, ön, dış namlu, kılavuz ve tüm küçük dış elemanlar metalden yapılmıştır. Tabanca kabzası, dipçik ve şarjör plastikten yapılmıştır.

Bu tam lisanslı kopya, gerçek ateşli silah muadili ile tutarlı olan tüm üretici işaretlerine sahiptir. Bunları gövdede, ön kısımda, şarjörde ve şarj kolunda bulabiliriz. Gen 4 serisi replikalar, sağ ve solak atıcılar için tamamen uyumludur – şarjör serbest bırakma, sürgü kilidi veya ateşleme seçici, replikanın her iki tarafında bulunabilir. Replikanın gövdesi gerçekliği gibi kusursuz ve kesintisiz olması için CNC makinelerinde işlenmiştir.

Replika, M-lok standardında NSR-9 ön kısmı ve EMG için özel olarak tasarlanmış üretici logolu EPG Alpha tabanca kabzası ile donatılmıştır. İç namlu, krom-molibden çelik (Cr-Mo) alaşımından yapılmıştır. Eşsiz üretim ve ısıl işlem süreci nedeniyle iç namlunun taşlanması yalnızca yüksek tolerans sağlamakla kalmaz, namlunun hizmet ömrünü de artırır. Diğer metallerle karşılaştırıldığında, Cr-Mo alaşımı, replikayı ateşlerken daha az titreşim üretir ve bu da genel doğruluğu artırır.

Replikanın kalbi, yüksek torklu motorlu en yeni eSilver Edge serisinden hızlı yay değiştirme sistemine sahip V2 dişli kutusudur. Replikanın içinde tamamen programlanabilen SDU 2.0 yongası bulunur. Kullanıcı istediği yerde ve zamanda istediği zaman değiştirebilir. Ek harici cihazlara gerek yoktur. Çipi kullanmak için gearbox çerçevesinin ön kısmının altında bulunan düğmeye basın. Düğme şarjör yuvasında bulunur. Basılı tutulduğunda, kırmızı LED yanmalıdır. LED iki kez yanıp sönene kadar düğme basılı tutulmalıdır. Beş moddan birine sahibiz programlanabilir:

-Mod 1: Güvenli Yarı Otomatik (fabrika ayarı)
-Mod 2: Güvenli Yarı Seri Çekim (3)
-Mod 3: Güvenli Seri Çekim (2) -Otomatik
-Mod 4: Güvenli Seri Çekim (3) -Otomatik
-Mod 5: Güvenli Seri Çekim(3) – Seri Çekim(9)

Düğmeye iki kez basmak veya pili çıkarmak, sistemi fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır. Replika 300 BB kapasiteli plastik bir yüksek kapaklı şarjör ile birlikte gelir.

Not: Sete pil veya şarj cihazı dahil değildir.

Set şunları içerir:

-Replika
-Şarjör
-Kullanım Klavuzu

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.