EMR 11.1V 3200 Mah 2 Yaprak-T Plug Lithium-Ion Pil

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : EMR

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

– Lithium-Ion batarya teknolojisi
– Isınmayan piller
– Şişmeme garantisi

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

EMR 11.1V 3200 Mah 2 Yaprak-T Plug Lithium-Ion Pil

– 11.1V yüksek güç
– 3200mAh enerji kapasitesi
– Upgradeli silahlar için en iyi pil çözümü.
– Çap: 19mm | 19mm
– Uzunluk: 70mm | 140mm
– ROF değerlerinde gözle görünür farklılık

5A dan 25A ya kadar yük ile test edilmiş ve piyasadaki en kaliteli pillere göre voltaj düşümü minimum %50 daha az çıkmıştır.

EMR Lityum İyon piller çok fazla enerji depolayabilirler, sert darbelere, uzun süreli yüksek güç tüketimine vb. dayanabilirler fakat bu pillerin bazı sınırları vardır. EMR Lithium-Ion piller, zamanla eskimiş lipolar gibi asla şişmez ve güvensiz hale gelmez. Pile zarar vermeden boş veya neredeyse dolu olarak şarj edilebilir. Piliniz zayıflasa ya da cihazınız döngüye giremese bile pil hala güvenli çalışma aralıklarındadır ve tekrar %100’e kadar güvenle şarj edilebilir. Daha yüksek ROF ve kısa tetik tepki süresi ile, benzer voltaj ve benzer boyut ile karşılaştırıldığında tüm airsoft pillerinden daha iyi performans gösteriyor. Diğer airsoft pillerin ortalama 2-5 katı enerji depolayarak sizi oyunda daha uzun süre tutar.

EMR Lithium-Ion piller aylarca şarj tutabilir ve yine oyun gününde kullanıma hazır olur. Bu piller 500’den fazla kez şarj edilebilir ve yine de orijinal kapasitesinin %80’ini depolayabilir.

EMR Lithium-Ion Pilleri şarj etmeden önce dikkat edilmesi gerekenler kısa devre ve yangına neden olabilecek hasarlı veya gevşek uçlar veya konnektörler, hasarlı ambalajlar veya diğer düzensizlikler için pilleri görsel ve fiziksel olarak kontrol edin. EMR kalite güvencesi ile airsoft oyuncularına daha uzun kullanım ömrü sağlamak için bir güç çözümü sunar.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...