EMR 7.4V 2800 MAh Çubuk-Tamiya Lithium-Ion Pil

Stok kodu: Yok Kategoriler: , , Etiketler: , ,

Üretici : EMR

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

-Lithium-Ion pil / batarya teknolojisi
-Yorulmayan, ısınmayan piller
-Şişmeme garantisi
-2800mAh enerji kapasitesi
-5A dan 25A ya kadar köryük ile test edildi ve piyasadaki en kaliteli pillere göre voltaj düşümü minimum %50 daha az çıktı.

Çap: 19mm
Uzunluk: 140mm

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

EMR 7.4V 2800 MAh Çubuk-Tamiya Lithium-Ion Pil

EMR Lityum İyon piller çok fazla enerji depolaya bilirler, sert darbelere, uzun süreli yüksek güç tüketimine vb. Dayanabilirler bu pillerin bağzı sınırları vardır. Genel bir kural olarak, yanıcı herhangi bir şeyden uzak, serin ve güvenli bir yerde saklayın, yavaşça ve gözetim altında uygun havalandırma/soğutma ile doğru akım değerlerinde şarj edin

EMR Lithium-Ion Pilleri şarj etmeden önce dikkat edilmesi gerekenler kısa devre ve yangına neden olabilecek hasarlı veya gevşek uçlar veya konektörler, hasarlı ambalajlar veya diğer düzensizlikler için pilleri görsel ve fiziksel olarak kontrol edin.

EMR Lithium-Ion piller, ihmal edilmiş veya zamanla eskimiş lipolar gibi asla şişmez ve güvensiz hale gelmez.

EMR Lithium-Ion piller, pile zarar vermeden boş veya neredeyse dolu olarak şarj edilebilir. Piliniz zayıflasa ve cihazınız döngüye giremese bile pil hala güvenli çalışma aralıklarındadır ve tekrar %100’e kadar güvenle şarj edilebilir.

EMR Lithium-Ion piller daha yüksek ROF ve kısa tetik tepki süresi ile, benzer voltaj ve benzer boyut ile karşılaştırıldığında TÜM airsoft pillerden daha iyi performans gösteriyor.

EMR Lithium-Ion piller, diğer airsoft pillerin ortalama 2-5 katı enerji depolayarak sizi oyunda daha uzun süre tutar.

EMR Lithium-Ion piller aylarca şarj tutabilir ve yine oyun gününde kullanıma hazır olur. Abartı bir örnek, EMR piller 2014’de şarj edilip 2020’de hala ömrünün %88’ini tutabilir. Bu piller 500’den fazla kez şarj edilebilir ve yine de orijinal kapasitesinin %80’ini depolayabilir.

Pilinizi sarf malzemesi değil! Ekipmanınızın bir parçası olmak için gereken performansa, yüksek kapasiteye ve güvenilirliğe sahip. EMR kalite güvencesi ile airsoft oyuncularına daha uzun kullanım ömrü sağlamak için bir güç çözümü sunar

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...