G&G Airsoft BB 0.25g – 3000 Adet

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : G&G

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

G&G, yüksek kaliteli hassas airsoft BB’leri sadece 0,01 mm’ye kadar değişebilen boyutta korumuş ve hassasiyet garantisi vererek tasarlamıştır.

Özellikleri
– BB Ağırlık     : 0.25g
– Paket İçeriği : 3.000 Adet
– Çap: 5,95 mm’dir (+- 0,01 mm)
– Renk: Beyaz

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

G&G Airsoft BB 0.25g – 3000 Adet

G&G tarafından yüksek kalitede üretilen BB’ler hassas namlular da dahil olmak üzere her tür namluya mükemmel uyum sağlar. Pürüzsüz, cilalı yüzeyi ve dengeli yapısı sayesinde kullanıcılarına yüksek isabet oranı sunarken namlunuzun içerisinde oluşan çiziklerin önüne geçmeyi sağlar. Özel bir üretim süreciyle elde edilen bu airsoft BB’ler atış poligonları, airsoft sahaları ve bireysel ekipmanı olan oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Kaç gr BB tercih etmeliyim?

BB’lerin ağırlığı isabetliliği ve menzili etkilemektedir. Ne kadar ağır BB tercih ederseniz atışlarınızın stabilizesi artacağı gibi menzili düşecektir. Bu durumda dikkat etmeniz gereken ürününüzün atış gücü yani FPS değeridir. Aşağıda özellikleri verilen belli başlı BB ağırlığı ve FPS’lere göre tavsiye edilen değerler şunlardır:

  • 0.12g – 200~280 fps. Bazı GAZLI ve YAYLI Airsoft tüfek ve tabancalarda kullanılır. Yüksek hız, düşük isabet oranı
  • 0.20g – 240~350 fps. Birçok Airsoft AEG/GBB tüfek ve özellikle tanbancalar için tavsiye edilen BB çeşididir.
  • 0.25g – 350~480 fps. Standart/Upgrade edilmiş AEG airsoft tüfekler için yüksek seviye bir BB çeşididir. Deneyimli kullanıcıların kullanması tavsiye edilir.
  • 0.28g -390~500 fps. KRYTAC, KWA, POSEIDON gibi markaların fabrikalarınca tavsiye edilir. Mekanizması ve hop-up kalibrasyonları iyi tüfekler için uzun mesafede isabet yüzdesini artırır.
  • 0.30g – 400~600 fps. Airsoft SNIPER tüfeleri için standart BB ağırlığıdır.
  • 0.36g ~ 0.43g – 400~600+ fps. UPGRADE edilmiş sniper tüfekleri içindir. Kalıcı zararlar verebilir. PROFESYONEL SNIPER oyuncularının kullanması tavsiye edilir.

Tabi ki bu istatistikler oynadığınız oyunun alanı ve kullandığınız tüfeğe göre farklılık gösterecektir fakat genele baktığımızda izlemeniz gereken tablo bu şekildedir.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...