G&G CM16 Raider-L Airsoft Tüfeği – Bronz

Üretici : G&G

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Tüfeği
Malzeme: Çinko ve Alüminyum, Çelik ve Plastik alaşımı
Uzunluk: 800 – 895 mm
Namlu Uzunluğu: 357 mm
Ağırlık: 2065 gr
Namlu Hızı: ~300 FPS / ~350 FPS
Renk: Bronz

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

G&G CM16 Raider-L Airsoft Tüfeği – Bronz

G&G tarafından yapılan CM16 Raider-L karabina replikası, yüksek sınıf replikaları ekonomik sayılabilecek fiyata teslim etmeyi hedefleyen Combat Machine Projesi kapsamında yapılmıştır. Combat Machine replikaları kendilerini en yüksek, G&G şirketi için karakteristik, yapım kalitesi ve operasyon kültürü ve ayrıca kullanılan malzemelerin yüksek sınıfı ile karakterize eder. Fiyatı düşürmeyi sağlayan ana etken metal gövde yerine yüksek sınıf plastik gövde kullanılmasıdır. Gövdenin kendisinin fiberglas ile güçlendirilmiş plastikten yapılmış olması da önemli bir gerçektir – tıpkı ön tutma yeri, dipçik veya neredeyse tüm plastik elemanlar gibi. Öte yandan, dış namlu, dipçik borusu, taktik sapan bağlantı noktaları, şarjör kasası ve küçük unsurların çoğu metalden yapılmıştır.

Üst RIS rayı, taşıma sapının yerine herhangi bir optik nişan alma görüşünün takılmasına izin verir. Çok pozisyonlu stok, kopyanın kullanıcının bireysel tercihlerine göre ayarlanmasına izin verir.

Ön kabza, her biri 22 mm genişliğinde olan bir RIS ray seti ile değiştirildi ve çok çeşitli ek cihazların veya aksesuarların takılmasına olanak sağladı, örneğin: bir taktik el feneri, bir lazer hedef işaretleyici veya bir taktik kabza vb.

Replika, 8 mm bilyalı rulmanlara sahip güçlendirilmiş bir V.2 gearbox ile donatılmıştır.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.