Mad Bull ACE Socom Modüler Dipçik

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Mad Bull

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Mad Bull ACE Socom Modüler Dipçik

  • Ağırlık: 650g

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Mad Bull ACE Socom Modüler Dipçik

Mad Bull ACE Socom Modüler Dipçik, bir Amerikan şirketi olan ACE Ltd’nin lisansı ve tam desteği ile üretilmiştir. Ürünleri orijinal yapıları ve mükemmel işlevsellikleriyle ünlüdür. En üst raftan aksesuar arayan ve daha ucuz kopyaların gereksiz olduğunu düşünen tavizsiz kullanıcılar için ideal bir seçimdir. M4/M16 replikaları ile uyumludur.

CNC teknolojisi kullanılarak uçak yapımında kullanılan yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. Bu yapı, replikayı hafif ve aynı zamanda şaşırtıcı derecede dayanıklı hale getirir. Öyle ki, replikanın kırılmasından endişe etmeden cam kırmak veya kapı devirmek gibi savaş amaçları için kullanılabilir. Yapının kendisi basit, kompakt ve sağlamdır. Burada kelimenin tam anlamıyla “kırılabilecek hiçbir şey” yoktur. Dipçik, lazerle kazınmış üretici işaretlerine sahiptir.
Dipçik, uzunluğunun kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre özelleştirilmesine olanak tanıyan ayarlı bir yapıya sahiptir. Dipçik 4 pozisyona sahiptir. İçinde, örneğin pil saklamak için çeşitli seçenekler sunan 151,7 mm boş alan vardır. Dipçik hızlı bağlantı sistemi sayesinde, kullanıcı güç kaynağını hızlı bir şekilde değiştirme olanağına sahiptir. Dipçik Li-Po bataryalarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.
Dipçiğin üst kısmı yumuşak neopren ile kaplanmıştır ve konforu artırmak için kalın, kauçuk dipçik pedine sahiptir.
Dipçik, QD döner bağlantı noktalarını monte etmek için 5 deliğe sahiptir.
Set bir vida ve bir vida pedi içerir.
Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...