MOD 24X G-Spec Sniper Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : MOD

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

MOD 24X G-Spec Sniper Airsoft Tüfeği yaylı tüfek replikasıdır. Modify’ın airsoft replika üretimi alanındaki ilk örneğidir. Piyasadaki en iyi spring action replikalardan biridir.

Malzeme : Plastik + Metal
Ağırlık : 2800g
Uzunluk : 1090mm
Renk : Siyah
Namlu Hızı : ~465 FPS
Motor : Yaylı

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

MOD 24X G-Spec Sniper Airsoft Tüfeği – Siyah

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Montaj için vidalar ve anahtarlar
– Ramrod
– BB yükleme cihazı
– Şarjör için LED modülü
– LR41 pil seti
– Kullanım kılavuzu
– Bir şişe 0,46 g BB

Dipçiği son derece iyi, yüksek kalite polimerden yapılmış ve çok sağlamdır. Zarif, mat zeytin renginde olan dipçik, Modify logosuyla süslenmiş, kaymaz bir dokuyla kaplanmış, sağlam, kalın bir arka plakaya sahiptir. Arka plakası metal, teleskopik bir kılavuz üzerine monte edilmiştir. Stokun uzunluğu, kullanıcının yapısına ve kişisel tercihlerine uyacak şekilde sorunsuz bir şekilde ayarlanabilir. Handguard, bir kemer / taktik askı takmak için iki metal tutucunun yanı sıra bir bipod montajı için bir elemana sahiptir.

İkinci eleman, sürgülü ve tetik tertibatlı bir namludan oluşur. Tüm bu parçalar metalden yapılmıştır, tek parça dış namlu gerçekten iyi bir izlenim bırakmaktadır. Sürgü, klasik ve rahat bir kurma kolu ile donatılmıştır. Replikada kullanılan nispeten güçlü yaya rağmen, yeniden yükleme kolaydır. Mekanizmanın kendisi, iyi oturması sayesinde sorunsuz ve çok verimli hareket eder. İçeride 485 mm uzunluğunda, 6.01 mm çapında hassas bir iç namlu ve çelikten yapılmış bir silindire ve bir dizi güçlendirilmiş metal iç parçaya dayalı bir yay mekanizması bulacaksınız . Parçalar en yüksek kalitededir ve uyum içinde çalışır.

G -Spec versiyonu, 650FPS’ye kadar izin verecek bir M190 yayı ile yüklenmesine izin veren güçlendirilmiş bir versiyondur. Kabzanın hemen yanında başparmak ile çalıştırılabilen bir tetik kilit kolu vardır. Replikanın gövdesi , tüfeği her türlü optik nişangah ile donatabileceğimiz, metalden yapılmış evrensel bir 22 mm RIS montaj rayına sahiptir. Hop-up sistemi, dış namlunun üzerine yerleştirilmiş bir kol ile ayarlanır. Replikanın tetik hassasiyeti de ayarlanabilir.

Bir diğer özelliği ise, replikanın şarjörüne monte edilmiş LED modülüdür. Şarjör içerisinde aydınlatılan tracer BB ler ile son derece etkili bir tracer bb etkisi elde ediyoruz. Kesinlikle her gece oyununu çok daha ilginç hale getirecek ve atışların isabetini artıracaktır. Şarjöre montajı, kutuda bulunabilecek talimatlarda açıkça gösterilmiştir – şarjörü sökmek için iki sabitleme pimini çıkarmanız yeterlidir. Set ayrıca modüle güç sağlamak için LR41 piller içerir.

Şarjörün kendisi yeşil plastikten yapılmıştır – yarı saydamdır, bu da içine yüklenen BB’lerin durumunu kontrol etmeyi kolaylaştırır (kapasite 30 BB’dir).

APS2 standardıyla uyumlu ayar parçaları, replika ile uyumludur.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...