Prometheus NON-LINER MS170 SP Yay

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Prometheus

 1.239,81

(KDV dahildir)

Temizle

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Prometheus NON-LINER MS170 SP Yay

  • Ağırlık: 195g

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Prometheus NON-LINER MS170 SP Yay

Prometheus NON-LINER MS170 SP Yay, Airsoft tutkunları için oyunun kurallarını değiştiren Armorion.com’da bulabileceğiniz birinci sınıf bir eklentidir. Bu yay, en yüksek hassasiyet ve dayanıklılık için tasarlanmıştır ve ekipmanlarını yükseltmek isteyen tüm Airsoft oyuncuları için mükemmel bir seçimdir.
Efsanevi Prometheus’un insanlığa ateşi getirmesi ve bize temel teknolojiyi öğretmesi gibi, Prometheus da airsoft replikalarımız için bize modern teknik çözümler getiriyor.
Yayın doğrusal olmayan sarımı kırılmasını önler ve sıkıştırma etkisini azaltır, böylece yayın kullanılabilirliğini ve stok teknik parametrelerini koruma süresini uzatır.
Ana yay, elektrikli replikaların ayarlanması için tasarlanmıştır. Bir ana yayın kurulumundan boşaltılan güç, bir sistemin ne kadar iyi sızdırmaz olduğuna, uygulanan silindirin tipine, namlu uzunluğuna ve çapına bağlıdır.
Titizlikle üretilen Prometheus MS170 Yayı, Airsoft silahınıza uzun ömürlülükle birlikte performansta bir avantaj sağlayan yenilikçi doğrusal olmayan bir tasarıma sahiptir. Bu yay, çeşitli hatveleri sayesinde tutarlı bir güç çıkışı sağlayarak savaş alanında eşsiz bir isabet oranı sunar.
Oyuncuların Prometheus Non-Liner MS170 Yayı seçmelerinin en önemli nedeni, hızlı atışa getirdiği benzersiz dengedir. Tasarımı, şanzıman bileşenlerinin hasar görmesini önleyerek pürüzsüz ve sabit bir BB salınımı sunar, böylece her türlü oyun koşulunda güvenilirlik sunar.
Kalite ve mükemmellik ile eş anlamlı bir marka olan Prometheus tarafından yaratılan bu yay, ciddi Airsoft meraklıları için yapmaya değer bir yatırımdır. Armorion’un bu ürünün arkasında durmasıyla, olağanüstü değeri, kalitesi ve performansından emin olabilirsiniz. Airsoft oyun deneyiminizi yeniden tanımlamak için Prometheus Non-Liner MS170 Yayı cephaneliğinize ekleyin.
Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...