RRA SA-E08 EDGE Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Rock River Arms® lisansı Airsoft Tüfeği
• Malzeme: ZnAl + çelik + polimer
• Uzunluk: 650 – 735 mm
• Ağırlık: 2435 gr
• Namlu Hızı: ~380 / ~310 FPS
• Dahili MOSFET GATE X-ASR

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

RRA SA-E08 EDGE Airsoft Tüfeği – Siyah

RRA SA-E08 EDGE™ Airsoft Replika piyasadaki diğer replikalarda bulunması zor bir dizi çözüm ve teknolojiyi birleştiren Specna Arms’ın bir replika serisidir. Dış tasarımın çok iyi işçiliğine vurgu yapan, replikanın çok yönlülüğünü artıran, ömrünü uzatan, arıza teşhisini basitleştiren ve ayrıca güç ayarı olasılığını kolaylaştıran çözümler sunan bir seridir. Kutudan çıkar çıkmaz herhangi bir değişiklik gerektirmeyen bir airsoft tüfeği alırsınız, ancak yapmanız gerekirse – bunlar son derece basit olacaktır.
Replika, ateşli silah üreticisi Rock River Arms’ın eksiksiz, lisanslı işaretlerini içerir. Ateşli silah parçaları ve aksesuarları üreticisidir, ancak hepsinden önemlisi, yüksek kaliteli AR-15 paltformu üreticisidir. Şirket, 1996 yılında Larson kardeşler tarafından Les Baer ile işbirliği içinde kurulmuştur ve merkezi Colona, ​​Illinois’dedir. Bugün, RRA, bir sözleşme kapsamında AR-15 karabinalarını narkotik DEA ajansına, FBI’ya veya ABD Marshals’a tedarik ediyor.

Replikanın her bir parçası ve her ayrıntısı büyük bir özenle yapılmış ve yerleştirilmiştir. Ayrıca gövde, çizilmeleri önleyen Nano Kaplama kaplamaya sahiptir. Gövde ayrıca derinden oyulmuş Rock River Arms işaretlerinin yanı sıra ek bir hologram tarafından daha da doğrulanan bireysel bir seri numarasına sahiptir. Dikkate değer ayrıntılar arasında, alet kullanmadan motora kolay ve hızlı erişim sağlayan QD tabanca kabzası ve çift taraflı taktik askı kayışı da yer alıyor.
SA-E08 karabina airsoft tüfeği, çeşitli taktik aksesuarlar için bir montaj görevi görebilecek KEYMOD mm montaj sisteminde bir el kundağı ile donatılmıştır. El fenerleri, kulplar, lazer nişangahları ve optik nişangahlar monte edilebilir. Set içerisinde 3 adet montaj rayı bulunmaktadır. Uzun, üst ray, açılır demir nişangahlara sahiptir. Namlu, 14 mm CCW diş ile standart bir namlu tertibatına sahiptir.

Replika, Polonya GATE tarafından fabrikada takılan bir MOSFET X-ASR modülüne sahiptir. En yüksek kaliteli MOSFET X-ASR, replika bileşenlerinin güvenliğini sağlar, tetik reaksiyonunu iyileştirir ve elektronik aksamın ayrıca pilin ömrünü uzatır. Entegre durum diyotları sayesinde replika içindeki temel arızaların teşhis edilmesini de sağlayacaktır.
Replika, yüksek isabet sağlayan 6,03 mm çapında bir dahili hassas namluya sahiptir. Namlu, BB dönüşünün çok hassas ve istikrarlı bir şekilde ayarlanmasına izin veren yeni tip bir Hop-Up odası ile birlikte çalışır.
Replika, bir ESA™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Kutunun içinde, replika ile birlikte, iç mekan operasyonları için mükemmel olan başka bir M90 ana yay bulunur.
Replikanın kalbi, Güçlendirilmiş ORION dişli kutusundan oluşur. Replika, kutudan çıkar çıkmaz bir dizi yüksek kaliteli parçaya sahiptir, bu da Specna Arms RRA SA-E08 EDGE™ airsoft tüfeğinin daha fazla güç yüklemesi için hazır olmasını sağlar aynı zamanda kişiselleştirmeye oldukça elverişlidir.. ORION dişli kutusu ve içerisindeki dişliler, M140 yayları ile işbirliğine hazırdır.

Replikanın içeriği şu şekildedir:

– Çelik güçlendirilmiş polimer piston
– Alüminyum, hava sızdırmaz nozzle
– Alüminyum, çift contalı hava sızdırmaz silindir kapağı
– Alüminyum, çift contalı hava sızdırmaz piston kafası
– ORION güçlendirilmiş dişli kutusu
– Çelik dişliler
– 8 mm bilyalı rulmanlar

Kutudan her biri 125 BB kapasiteli iki Mid-Cap S-MAG şarjörü çıkıyor. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer şarjördür. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini sağlar.

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.