Specna Arms SA-C10 CORE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Temizle

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-C10 CORE™ Airsoft Tüfeği, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli airsoft oyuncuları için ideal bir seçimdir.
Renk : Siyah
Malzeme : Polimer + çinko ve alüminyum alaşımı + çelik

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-C10 CORE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

Uzunluk : 560 – 642 mm
Ağırlık : 2205 gr
Namlu Hızı : ~340 / ~280 FPS
ESA™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemi
6,03 hassas namlu

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Ek M90 ana yay
– Kullanıcı kılavuzu
– QC sertifikası

Alıcı, kundak sürgüsü, tutamak ve pili tutan bir SF dipçik ile tabanca kabzası, cam elyaf takviyeli polimerden yapılmıştır. Namlu, flaş gizleyici, büyütülmüş kurma kolu ve taktik askı takma yeri fırdöndüleri gibi kalan bileşenler metalden yapılmıştır (çelikten yapılan parçalar arasında vidalar, pimler, mermi fırlatma penceresi ve sahte cıvata taşıyıcısı bulunur). Alıcı üzerinde işaretler ve bir seri numarası bulunur.

Replikanın parçaları birbirine çok iyi oturur ve kullanıcı, alt ve üst alıcı arasında herhangi bir gevşek nokta göremez. Hafif bir polimer alıcının kullanılması, ağırlığın azalmasına olanak sağlar, bu da ürünü dinamik oyunlar veya uzun süreli eğlenceler için çok uygun hale getirir. Dahası, fiberglas takviyesi alıcıyı polimer ve metal alıcılardan daha dayanıklı hale getirir.

Replika, bir ESA ™ Hızlı Yay Değişim Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür.ESA ™ sisteminin sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir, böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkün oluyor.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur . Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~380 FPS’lik bir temel namlu çıkış hızı nedeniyle , replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak airsoft replikasını yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Gearbox, 8 mm kaymalı yatakların yanı sıra bunlara dayalı şimli çelik dişliler içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir. Polikarbonat polimer pistondan yapılmış bir ışık, dayanıklılığını artırmak için tamamen çelik bir şeritle donatılmıştır . Ayrıca, 0 tipi bir silindir ve bir çelik devre kesici ile hassas bir döner Hop-Up odası mevcuttur . Parçaların dayanıklılığı, M140 yaylarla işbirliğine izin verir.

Hassas olarak yapılmış döner tip Hop-Up odası , yüksek kaliteli 6,03 hassas namluya mükemmel uyum sağlar . Hassas namlu kullanımı, replikanın menzili ve doğruluğu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, arka görüş ile birlikte klasik bir taşıma koluna sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm’lik sol taraf dişe dayanmaktadır.

Set, 380 BB’ye kadar kapasiteye sahip bir S-MAG Hi-Cap şarjör içerir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer şarjörüdür. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır. Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...