Snow Wolf SW-020T Airsoft Tüfeği – Olive Drab

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : SNOW WOLF

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Malzeme : Polimer + metal
Ağırlık : 2800 gr
Uzunluk : 610 mm
Renk : Zeytin yeşili
Hız : ~ 400 FPS
Tahrik : elektrikli

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Snow Wolf SW-020T Airsoft Tüfeği – Olive Drab

Bull-pup platformu birçok kullanıcının ya çok sevdiği yada nefret ettiği bir geçmişe sahiptir. Bu bilginin yanı sıra, bull pul platformunun en önemli avantajı, tüfeğin kendisinin nispeten kompakt boyutlarını korurken gerçekten uzun ve etkili bir namluya sahip olmasıdır. Estetik olarak da oldukça başarılı bir görüntüye sahiptir.

Gerçek çelik orijinal gibi, airsoft tüfeğinin gövdesi de güçlü polimer plastikten yapılmıştır. Kopyanın tüm ön yüzünün yanı sıra birçok önemli parçaları metalden yapılmıştır.

Airsoft tüfeğinin hem arkası hem de önü, taktik bir askı takmak için metal fırdöndülerle donatılmıştır . Hop up kontrol düğmesine erişim oldukça standarttır ve kolu yukarı çekip ejektör penceresini açtıktan sonra erişim elde edilebilir. Kol geriye doğru kilitlenebilir. Tüfeğin bu tasarımındaki karakteristik özellik, fırlatma pencerelerinin silahın her iki yanında olması ve böylece solak bir kullanıcının sisteme sağ elini kullananlar kadar rahat erişmesini sağlamasıdır.

Replicanın pili dipçiğin içine sığıyor ve arkadaki lastik pedi çıkararak pil bölmesine kolayca erişilebiliyor. Elle sabitlendiği için bunun için herhangi bir alete gerek yoktur. Kolay taşıma veya atlama odasına ve iç namluya erişim sağlamak için silahı iki parçaya ayırmak da yalnızca birkaç saniye sürer. Tek yapmanız gereken metal gövdeye/kilide basmak ve ateş seçiciyi dışarı kaydırmak, ardından tabancayı ayırmak.

Çoğaltmanın üç RIS rayı vardır ;üzerinde nişangahları bulunur.

Bull-pup airsoft tüfeği iki aşamalı bir tetiğe sahiptir. Tetiğin kısa süreli çekilmesi tek bir atışla sonuçlanırken, daha derin ve daha güçlü bir atış tabancanın tam otomatik olarak ateşlenmesine neden olur. Emniyet anahtarı tetiğin hemen yanında bulunur ve her iki taraftan çalıştırılabilir.

Replika, ana yayın değiştirilmesi için minimum süre sağlayan hızlı bir yay değiştirme sistemi ile donatılmıştır . Dişli kutusunu çekip tüm yapıyı sökmeye gerek yoktur: sadece dipçiği çıkarın, plastik tapayı sökün ve ardından kılavuzu yayla birlikte dişli kutusunun arkasındaki delikten çıkarın. Bu sistem, bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime ihtiyaç duymadan, kopyanın gücünün airsoft savaş alanında beklenen koşullara hızlı ve verimli bir şekilde uyarlanmasını sağlar. Atış verimliliği ile kişisel güvenlik ve belki daha da önemlisi başkalarının güvenliği arasında mükemmel bir uzlaşmayı kolayca garanti edebiliyoruz.

Airsoft tüfeği, 330 BB’ye kadar tutabilen metal bir hi-cap şarjörü ile donatılmıştır .

Kit bir pil veya şarj cihazı içermez.

Kit şunları içerir:

– Replika
– Şarjör
– Ön tutamak
– Kullanım kılavuzu

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.