Specna Arms RRA SA-E11 EDGE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Rock River Arms® lisansı
Malzeme : ZnAl + çelik + polimer
Uzunluk : 685 – 770 mm
Ağırlık : 2465 gr
Renk : Siyah
İlk Çıkış Hızı : ~370 / ~310 FPS
Dahili MOSFET GATE X-ASR

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms RRA SA-E11 EDGE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

EDGE™, Specna Arms’ın piyasadaki diğer replikalarda bulunması zor bir dizi çözüm ve teknolojiyi bir araya getiren bir airsoft replika serisidir. Dış cephenin çok iyi işçiliğine vurgu yapan, airsoft tüfeği replikasının çok yönlülüğünü geliştiren, ömrünü uzatan, arıza teşhisini basitleştirmenin yanı sıra bir güç ayarı olasılığını kolaylaştıran çözümler sunan bir seridir. Kutudan çıkar çıkmaz, herhangi bir değişiklik gerektirmeyen bir airsoft replika alırsınız, ancak gerekirse, bunlar son derece basit olacaktır.

Replika, ateşli silah üreticisi Rock River Arms’ın eksiksiz, lisanslı işaretlerini içerir. Bir ateşli silah parçaları ve aksesuarları üreticisi olan Rock River Arms, hepsinden önemlisi, piyasadaki en yüksek kaliteli AR-15 tüfeklerinin bazılarının üreticisidir. Şirket 1996 yılında Larson kardeşler tarafından Les Baer ile işbirliği içinde kuruldu ve merkezi Illinois, Colona’da bulunuyor. Bugün RRA, narkotik karşıtı DEA ajansına, FBI veya ABD Marshals’a sözleşmeli AR-15 karabina tedarik ediyor.

Airsoft tüfeğinin her öğesi, her ayrıntı için azami özen gösterilerek üretilmiş ve monte edilmiştir. Ek olarak gövdeye, çizilmeleri önleyen bir Nano Kaplama uygulanmıştır. Gövde ayrıca derin bir şekilde oyulmuş Rock River Arms işaretlerinin yanı sıra ek bir hologramla daha da doğrulanan bireysel bir seri numarası taşır. Alet kullanmaya gerek kalmadan motora kolay ve hızlı erişim sağlayan QD tabanca kabzası ve çift taraflı taktik askı dönüşü de dikkate değer ayrıntılar arasındadır .

SA-E11 karabina airsoft oyuncak tüfeği, çeşitli taktik aksesuarlar için bir montaj görevi görebilen RIS 22 mm montaj sisteminde bir tutma yeri ile donatılmıştır: el fenerleri, kabzalar, lazer nişangahları ve optik nişangahlar. Uzun çıtalar üstte ve altta, kısa çıtalar yanlarda bulunur. Replikanın namlusu, 14 mm CCW dişe monte edilmiş bir susturucuya sahiptir. Replikanın üst kısmında açılır kapanır demir nişangahlar bulunur.

Karabina , Polonyalı GATE tarafından fabrikada takılan bir MOSFET X-ASR modülüne sahiptir. Polonyalı bir üretici ile airsoft replikaları ile tanınan bir fabrika arasında benzeri görülmemiş bir işbirliği bu replikanın üretiminde rol oynamıştır. En yüksek kalitede MOSFET X-ASR, replika bileşenlerin güvenliğini sağlar, tetikleme reaksiyonunu iyileştirir ve elektronik aksamın ve pilin ömrünü uzatır. Entegre durum diyotları sayesinde replika içindeki temel arızaların teşhis edilmesini de sağlayacaktır.

Replika, ateşlenen atışlarda yüksek isabet ve tekrarlanabilirlik sağlayan 6,03 mm çapında bir dahili hassas namluya sahiptir. Namlu , BB dönüşünün çok hassas ve istikrarlı bir şekilde ayarlanmasına izin veren yeni bir Hop-Up döner oda tipi ile birlikte çalışır.

Kopya, bir ESA™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan kopyanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür – böylece gearbox dışarı çıkarmaya veya sökmeye gerek kalmadan yay değişimi yapılabilir. ESA™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkün oluyor.

Replikanın kalbi, güçlendirilmiş bir çerçeve ile çevrelenmiş ORION dişli kutusundan oluşur . Replika, kutudan çıkar çıkmaz bir dizi yüksek kaliteli parçayı bünyesinde barındırır, bu da onu güvenilirliği ve daha fazla modifikasyon için hazır olması demektir. ORION gearbox M140 yayları ile işbirliğine hazır.

Replikanın bileşenleri şu şekildedir:

– Tam çelik dişli güçlendirilmiş polimer piston
– Hafif, polimer çift hava sızdırmaz yataklı piston kafası
– Alüminyum, hava sızdırmaz nozle
– Alüminyum, çift contalı hava sızdırmaz silindir kafası
– Rulmanlı çelik yay klavuzu
– Çelik dişli takımı
– 8 mm bilyalı rulmanlar

Kutu, replika dışında, her biri 125 BB kapasiteli iki adet Mid-Cap S-MAG şarjörü içeriyor. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer şarjördür. Specna Arms, logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’ta bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.

Set pil veya şarj cihazı içermez.

Set şunları içerir:

– 2 x S-MAG mid-cap şarjör
– Ek M90 ana yay
– Kullanım kılavuzu
– Sertifika
– GATE ASTER ™ teşhis kartı

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.