Specna Arms SA-A03 ONE SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-A03 ONE SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah, büyük ölçüde tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmış ve çelik bileşenlerle güçlendirilmiştir.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-A03 ONE SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms SA-A03 ONE SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah, hem pili depolayan SF stoğu hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır.

Kopyanın alıcısı ve RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya, boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra bir toz kaplama işlemiyle uygulandı. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar.

Specna Arms SA-A03 ONE SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah’ın parçaları birbirine çok iyi uyuyor – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticilerin kopyalarında fark edilebilecek bir şekilde, kopya da mükemmel bir şekilde dengelenmiş. Bu, replikanın neredeyse ideal manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Specna Arms SA-A03 ONE SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah, SAEC™ adı verilen yeni nesil hızlı yay bırakma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete ihtiyaç duymadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Yay değiştirme süreci, sistemin önceki sürümünde olduğundan daha hızlıdır.

SAEC™ Sistemi sayesinde, dişli kutusunu replikadan çıkarmaya gerek yoktur. Yatağa monte edilmiş bir yay sürgüsü ile birlikte bulunan alt pimi gevşetmek için gereklidir. Ana yayı değiştiriyoruz, pimi gövdeye geri vidalıyoruz, stoğu takıyoruz ve… oyuna geri dönüyoruz! Tüm operasyon sadece bir an sürer ve tekrar söyleyelim, herhangi bir alet kullanımını gerektirmez.

SAEC™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. SAEC™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmeye izin verir, böylece oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını, ateşin etkinliği ile kullanıcının kendisi için güvenlik arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde özelleştirebilir. yanı sıra diğer katılımcılar.

Specna Arms SA-A03 ONE SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~425 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta bir aralıkta çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~325 FPS’ye düşürmeye ve bunun sonucunda replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir seviyesinde güçlendirilmiş bir dişli kutusu, SAEC™ sisteminin bir parçası olan ve 8 mm bilyalı rulmanlar ve rondelalar çelik dişliler üzerine monte edilmiş bir çelik yaylı kızak içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir.

Polikarbonat polimerden yapılmış hafif bir piston, dayanıklılığını artırmak için bir dizi çelik diş ile donatılmıştır. Ayrıca bir tip 2 silindir ve bir çelik devre kesici uygulandı. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır.

Yükseltilmiş sürüm, aşağıdakiler gibi bir dizi yeni, güçlendirilmiş parçaya sahiptir:

– güçlendirilmiş, çelik dişli takımı
– yatağa monteli, çelik yaylı kızak
– çelik şeritli hafif, polimer piston
– alüminyum sıkılmış piston kafası
– metal silindir kafası
– sıkılmış, metal nozul

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir.

Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm sol dişe dayanır.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir cıvata yakalama mekanizmasına sahiptir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Specna Arms replikaları, aşağıdaki gibi üreticilerden piyasada bulunan birçok şarjör ile uyumludur:

– BOYI
– Airsoft Systems
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

SAEC™ sistemi, Avrupa Patentine şu numara ile dahildir: 002639500

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...