Specna Arms SA-A28P ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Specna Arms

 9.391,26

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-A28P ONE Airsoft Tüfeği, replikanın en savunmasız noktalarında çelik elemanlarla güçlendirilmiş tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır.
Yükseltilmiş Sürüm
Malzeme : Çinko ve alüminyum alaşımı, çelik, polimer
Uzunluk : 805 – 885 mm
Ağırlık : 2820 gr
Renk : Siyah
Namlu Hızı : ~410 FPS / ~310 FPS
Motor : Elektrik
Hızlı Yay Değişim Sistemi Enter & Convert™

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-A28P ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Sabit demir nişangahlar
– Ek ana yay

Yükseltilmiş sürüm, aşağıdakiler gibi bir dizi yeni, güçlendirilmiş parçaya sahiptir:
– Güçlendirilmiş çelik dişli takımı
– Çelik yay kılavuzu
– Hafif, polimer piston
– Alüminyum hava sızdırmaz piston kafası
– Metal silindir kafası
– Hava sızdırmaz, metal nozle

Hem pili depolayan SF stoğu hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Replikanın alıcısı ve RIS el koruması, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra, toz kaplama işlemi ile boya uygulanmıştır. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar.

Replika , Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir . Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişmeye gerek kalmadan, redüktörden çıkarıldıktan sonra, replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Replikanın gövdesinde, yay değişim süreci tam anlamıyla saniyeler sürer. Enter & Convert™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkün oluyor.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik taban namlu çıkış hızı nedeniyle , replika orta menzilde mücadele için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş gearbox, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca ara parçalar üzerine yerleştirilmiş 8 mm bilyalı rulmanları ve çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört anti-geri dönüş kullanımı ile güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir var ve çelik kırıcı. Döner tip polimer Hop-Up birimi fabrikada dikkatlice monte edilmiştir.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm sol diş namlunun ucunda mevcuttur.

Replika, bir üst RIS 22 mm ray, MLOK handguard ve bir SF stoğu ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen, yukarı kaldırılabilen demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm’lik bir solak dişe dayanmaktadır.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir bolt yakalama mekanizmasına sahiptir.Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Specna Arms replikaları, piyasada bulunan birçok şarjörler uyumludur:
– BOYI
– Airsoft Systems
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.
DİKKAT: HKGEC1600157401 numaralı rapora göre ürün , tehlikeli maddelerin sınırlandırılmasına ilişkin 2002/95/EC’yi değiştiren Avrupa Birliği RoHS
– Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması 2011/65/EU direktifi Ek II’nin gerekliliklerini karşılamaktadır.

Bu, Specna Arms’ın aşağıdakiler gibi zararlı maddeler içermediği anlamına gelir:
– Kurşun
– Cıva
– Kadmiyum
– Altı değerlikli krom
– Polibromlu bifenil (PBB)
– Polibromlu difenil eter (PBDE)

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.