Specna Arms SA-A33 ONE Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

SA-A33 ONE Airsoft Tüfeğinin en savunmasız noktalarında çelik elemanlar kullanılmış, çinko ve alüminyum alaşımından imal edilmiştir.

Uzunluk : 720-805mm
Ağırlık : 2575g
Renk : Yarım Tan
Malzemeler : çinko ve alüminyum alaşımı, çelik, plastik
Namlu Hızı : ~410 / ~310 FPS
Enter & Convert™ hızlı yay değiştirme sistemi

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-A33 ONE Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Mekanik nişangah
– Ek ana yay

Set pil veya şarj cihazı içermez.

Tabanca kabzası polimer plastikten yapılmıştır. Replikanın gövdesi ve RIS ray seti, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anodize edilmiştir. Replikanın boyası, yüzey kumlandıktan sonra toz haline getirilerek yapılmıştır. Bu, uygulanan boyanın normalden çok daha yüksek bir aşınma direnci sağlar.

Replika , Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir . Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişmeye gerek kalmadan, redüktörden çıkarıldıktan sonra, replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Replikanın gövdesinde, yay değişim süreci tam anlamıyla saniyeler sürer. Enter & Convert™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkündür.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik taban namlu çıkış hızı nedeniyle , replika orta menzilde mücadele için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir. Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş gearbox, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca ara parçalar üzerine yerleştirilmiş 8 mm bilyalı rulmanları ve çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört anti-geri dönüş kullanımı ile güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir var ve çelik kırıcı. Döner tip polimer Hop-Up birimi fabrikada dikkatlice monte edilmiştir.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm sol diş namlunun ucunda mevcuttur.

Gerçekçiliği artırmak için, replika ayrıca çalışan bir bolt yakalama ve serbest bırakma mekanizması ile donatılmıştır. Replika set ayrıca 300 BB kapasiteli bir polimer high-cap airsoft şarjörü içerir.

Specna Arms replikaları, aşağıdakiler gibi üreticiler de dahil olmak üzere piyasada bulunan birçok airsoft şarjörü ile uyumludur:
– BOYI
– Airsoft Sistemleri
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.