Specna Arms SA-A33P ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Tüfeği
-Malzeme : Polimer + Çelik + Alüminyum
-Uzunluk : 725 – 810mm
-Ağırlık : 2730gr
-Renk : Siyah
-Namlu Hızı : ~410 / ~310 FPS

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-A33P ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms’ın SA-A33P karabina replikası, replikanın en savunmasız noktalarında çelik elemanların (çelik elemanlar – tüm vidalar, pimler ve taktik sapan fırdöndüleri) kullanımıyla çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır. tabanca kabzası polimer plastikten yapılmıştır. Replikanın gövdesi ve RIS ray seti, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anodize edilmiştir. Replikanın boyası , yüzey kumlandıktan sonra toz haline getirilerek yapılmıştır . Bu, uygulanan boyanın normalden çok daha yüksek bir aşınma direnci sağlar.

Replikanın parçaları birbirine çok iyi uyuyor – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticilerin airsoft replikalarında fark edilebilecek bir şekilde, kopya da mükemmel bir şekilde dengelenmiş. Bu, replikanın neredeyse ideal manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika , Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir . Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişmeye gerek kalmadan, redüktörden çıkarıldıktan sonra, replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Replikanın gövdesinde, yay değişim süreci tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkün oluyor.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik taban namlu çıkış hızı nedeniyle , replika orta menzilde mücadele için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş gearbox, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca ara parçalar üzerine yerleştirilmiş 8 mm bilyalı rulmanları ve çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört anti-geri dönüş kullanımı ile güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir var ve çelik kırıcı. Döner tip polimer Hop-Up birimi fabrikada dikkatlice monte edilmiştir.

Replika, bir üst RIS 22 mm ray, M-LOK handguard ve bir SF stoğu ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen, yukarı kaldırılabilen demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm’lik bir sol dişliye sahiptir.

Gerçekçiliği artırmak için, replika ayrıca çalışan bir bolt yakalama ve serbest bırakma mekanizması ile donatıldı .

Replikalı set ayrıca 300 BB kapasiteli bir polimer high cap airsoft şarjörü içerir.

Specna Arms replikaları, aşağıdakiler gibi üreticiler de dahil olmak üzere piyasada bulunan birçok airsoft şarjörü ile uyumludur:

– BOYI
– Airsoft Sistemleri
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

Set pil veya şarj cihazı içermez.

Set şunları içerir:

– Replika

– Şarjör

– Mekanik nişangah

– Ek ana yay

Yükseltilmiş sürüm, aşağıdakiler gibi bir dizi yeni, güçlendirilmiş parçaya sahiptir:

– Güçlendirilmiş çelik dişli takımı
– Çelik yay kılavuzu
– Hafif, polimer piston
– Alüminyum hava sızdırmaz piston kafası
– Metal silindir kafası
– Hava sızdırmaz, metal nozle

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.