Specna Arms SA-B04 ONE Karabina Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-B04 Airsoft Tüfeği ağırlıklı olarak homojen bir çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-B04 ONE Karabina Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Pili ve tabanca kabzasını tutan SF tipi dipçik polimer plastikten yapılmıştır. Airsoft tüfeğinin gövdesi, RIS ray seti, replikayı korozyona karşı yüksek düzeyde korumayı garanti eden anotlama sürecine tabi tutuldu. Replikanın boyası, replika yüzeyinin önceden kumlanmasından sonra toz haline getirme yöntemi kullanılarak yapılmıştır. Bu, boyanın aşınmaya karşı dayanıklılığının normalden daha yüksek olmasını sağlar.

Replika, daha önce yalnızca G&P veya Classic Army sınıfı replikalarda gözlemlenebilecek şekilde özenle üretildi. Aynı zamanda mükemmel bir dengeye sahip. Replikayı omzunuza yerleştirdiğinizde ağırlığı neredeyse hissedilmediği için mükemmel bir manevra kabiliyeti sağlar.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir ana yay değiştirme sistemi kullanır. Bu, bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan, replikanın gücünün savaş alanının koşullarına hızlı ve akıcı bir şekilde uyarlanmasını sağlar.

Replika, LiPo ve LiFe tipi pillerle birlikte çalışacak şekilde tamamen uyarlandı. Varsayılan ana yay tarafından garanti edilen yaklaşık 410 FPS’lik temel namlu çıkış hızı sayesinde, replika orta mesafelerde kullanılmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını yaklaşık 310 FPS’ye düşürmeye izin veren bir M90 ana yayı içerir ve bu, replikayı kısa menzilli operasyonlar veya binaların içinde savaşmak için mükemmel bir şekilde uyarlar.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca 8 mm bilyalı rulmanları ve ara parçalar üzerine yerleştirilmiş çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici kullanılarak güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı vardır. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, bir dizi ön 22 mm RIS rayı ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. En üstteki RIS rayı, kolayca ayrılabilen ve herhangi bir optik-elektronik nişan alma cihazı ile değiştirilebilen, açılır kapanır tip demir nişan alma nişangahlarını tutar. Kaymayı önleyen dipçik ayağı ile biten katlanabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu konstrüksiyona ve atıcının tercihlerine göre uyarlamak mümkündür.

Gerçekçilik seviyesini artırmak için replika, işlevsel bir bolt-cach tutma koluyla donatıldı.

Replika seti ayrıca 300 BB pelet tutan çelik high-cap tip bir şarjör içerir.

Yükseltilmiş Sürüm, bazı yeni, geliştirilmiş dahili parçalarla donatılmıştır:

– Güçlendirilmiş çelik dişli seti
– Çelik yay kılavuzu
– Hafif, polimer piston
– Alüminyum, sızdırmaz piston kafası
– Metal silindir kafası
– Hava sızdırmaz metal nozzle

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.