Specna Arms SA-C19 Carbine CORE Daniel Defense® Airsoft Tüfeği – Yarım Bronz

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms, pazara yeni bir kalite getiren olağanüstü bir airsoft tüfeği serisi olan CORE™ ürün serisini sunarak müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-C19 Carbine CORE Daniel Defense® Airsoft Tüfeği – Yarım Bronz

Yenilikçi yay değiştirme sistemi ve yüksek kaliteli malzemelerle birlikte cazip fiyat, bu replikayı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli airsoft oyuncuları için uygun hale getiriyor.

Replika EMG Arms markası ile iş birliği içinde üretilmiştir. Karabina, 2002’den beri USSOCOM’un özel talepleri üzerine AR15’in ve aksesuarlarının çeşitli çeşitlerini sağlama konusunda uzmanlaşmış ABD’li bir ateşli silah üreticisi olan Daniel Defence®’nin lisanslı işaretlerini kazımıştır.

Alıcı, tampon tüpü ve pili tutan bir SF stoğu ile tabanca kabzası naylon fiber takviyeli polimerden yapılmıştır. Namlu, RIS handguard, flaş gizleyici, büyütülmüş şarj kolu ve taktik sapan fırdöndüler gibi kalan bileşenler metalden yapılmıştır (çelikten yapılan parçalar arasında vidalar, pimler, mermi fırlatma penceresi ve sahte cıvata taşıyıcısı bulunur).

Replikanın parçaları çok iyi hizalanmıştır ve Kullanıcı, alt ve üst alıcı arasında herhangi bir gevşek nokta yaşamayacaktır. Hafif bir polimer alıcının kullanılması, ağırlığın azalmasına izin verdi, bu da onu dinamik oyunlar veya uzun ömürlü mil-sim’ler için çok uygun hale getirdi. Dahası, fiberglas takviyesi alıcıyı polimer ve metal alıcılardan daha dayanıklı hale getirir.

Replika, bir ESA™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür – tek gereken kaldırmaktır. Dişli kutusunu dışarı çekmeye veya sökmeye gerek kalmadan çıkarılabilmesi için yaya erişim sağlamak için stok kızağı.

ESA™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Çeşitli gruplar içindeki mevcut iç düzenlemeler ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve bol özgürlük garanti eder. ESA™ sistemi, minimum bir süre ile ana yayı değiştirmek için izin verir, böylece oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını, ateşin etkinliği ile Kullanıcının güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde özelleştirmek için izin verir. kendisi ve diğer katılımcılar.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~380 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, kopya orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak kopyayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

gearbox, 8 mm kaymalı yatakların yanı sıra bunlara dayalı şimli çelik dişliler içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir. Polikarbonat polimer pistondan yapılmış bir ışık, dayanıklılığını artırmak için tam çelik şerit ile donatılmıştır. Ayrıca, 0 tipi bir silindir ve bir çelik devre kesici ile hassas bir döner Hop-Up odası uygulandı. Parçaların dayanıklılığı, M140 yaylarla işbirliğine izin verir.

Özenle yapılmış bir Döner Hop-Up odası, 6,03 mm çapında yüksek kaliteli hassas bir namlu ile muhteşem bir şekilde birlikte çalışır. Hassas bir namlunun uygulanması, kopyanın menzilini ve doğruluğunu artırır. Yüksek kaliteli 6 mm BB’ler kullanmayı unutmamalısınız.

SA-C19 karabina kopyası, bir RIS 22 mm el koruması ile donatılmıştır. Namlu, 14 mm CCW diş üzerinde standart bir namlu aygıtına sahiptir. Çoğaltmanın üst kısmı, yukarı kaldırılabilen demir manzaralara sahiptir.

Set, 380 BB’ye kadar kapasiteye sahip bir S-MAG Hi-Cap şarjörü içerir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer şarjördür. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-mag, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.

Set şunları içerir:

– Replika
– S-MAG yüksek kapaklı şarjör
– Sabit demir manzaralar
– Ek ana yay
– Pil
– Şarj cihazı
– Dikey kavrama
– Manuel
– QC sertifikası
– EMG / Daniel Defense sertifikası

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.